estenglv
WAP version
Login form
RSS
Toimus XXV Viru maraton 01.03.2009 (2)
Teisel katsel sai peetud 2009. a. Viru Maraton. Esialgselt 18. jaanuaril toimuma pidanud ja kehvade lumeolude tõttu 1. märtsile üle viidud XXV Viru Maraton toimus heades lumeoludes.
Viru Maraton toimub 1. märtsil 2009 26.02.2009 (3)
Eesti Pikamaasuustajate sarja EMT Estoloppet 25. Viru Maratoni toimub 1. märtsil 2009. Eelregistreerimine portaalis sportinfo.ee kestab kuni 26.02.09. Lumeolud on head ja rada on valmis.
Viru Maraton lükkub edasi 1. märtsile 14.01.2009 (26)
Viru suur sula 13.01.2009 (3)
Viru Maraton toimub 18.01.09 09.01.2009 (0)
Viru Maratoni lumeoludest 07.01.2009 (6)
Viru Maraton 42 km
Viru Maraton 25 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
25. Viru Maraton (EMT Estoloppet 2009)
Vaata ka 2012 2011 2010 
Aeg 01.03.2009
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnikas kell 11:00
25 km vabatehnikas kell 11:15
Korraldaja Mõedaku Spordibaas, Anu Kilki, Tel. 528 3836, moedaku@ragaverevv.ee  
RAJAKAART
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 664 Kärp Algo 1:44:37.5 1
2 28 Tobreluts Indrek 1:44:37.6 2
3 3 Lessing Roland 1:44:37.9 3
4 17 Narusk Priit 1:44:46.4 4
5 6 Steptsenko Daniil Ida-Viru 1:46:47.9 5
6 8 Jullinen Erko Lääne-Viru 1:47:56.3 6
7 4 Priks Keijo Valga 1:49:24.9 7
8 5 Aasmäe Meelis 1:49:25.8 8
9 9 Roonet Risto Harju 1:50:03.8 9
10 13 Lomp Timo Järva 1:50:06.8 10
11 55 Pavlov Ulvar Lääne-Virumaa 1:50:14.5 1
12 14 Pirk Norman Lääne 1:50:44.3 1
13 21 Vsivtsev Vladimir Ida-Viru 1:53:19.4 11
14 26 Kovaljov Oleg Harju 1:53:26.0 2
15 107 Ränkel Raido Lääne-Viru 1:54:10.2 2
16 12 Hirv Pait Võru 1:54:50.1 12
17 25 Kasekamp Andrus Viljandi 1:55:21.1 13
18 32 Hussar Aimar Võru 1:55:21.7 14
19 34 Neemela Tarmo Harju 1:55:23.4 3
20 37 Rõuk Margus Lääne-Viru 1:55:31.2 15
21 29 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:55:39.2 16
22 114 Kruusmaa Argo Lääne-Viru 1:57:06.6 17
23 71 Prits Oliver Harju 1:57:14.5 18
24 35 Hussar Kaidar Harju 1:57:31.0 19
25 45 Palo Taavi Võru 1:57:48.2 20
26 27 Kanep Urmas Harju 1:57:54.0 1
27 19 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:57:54.4 4
28 556 Kaljuvee Rando Tartu 1:58:17.1 3
29 49 Eist Heikko Saare 1:58:26.7 21
30 630 Kuusik Kaarel Viljandi 1:58:33.4 4
31 11 Koemets Kaido Võru 1:58:48.5 22
32 50 Kivil Peep Ida-Viru 1:58:48.7 23
33 20 Lillmets Üllar Lääne-Virumaa 1:59:20.5 24
34 36 Raantse Rannar Jõgeva 1:59:21.0 25
35 73 Vsivtsev Vjatseslav Valga 2:00:14.9 26
36 631 Kaurson Tomas Ida-Viru 2:01:00.5 5
37 186 Lehtla Kadri 2:01:04.3 1
38 48 Sikk Marek Lääne-Viru 2:01:17.3 1
39 30 Mölder Tauno Võru 2:01:17.6 27
40 59 Rohtmets Argo Harju 2:01:18.4 28
41 106 Eilo Siim Lääne-Virumaa 2:01:30.3 6
42 80 Volosin Jevgeni Ida-Virumaa 2:01:31.4 2
43 64 Ridamäe Aivar Harju 2:01:39.4 29
44 39 Einsalu Ants Lääne-Viru 2:01:54.1 3
45 75 Toome Roland Lääne-Viru 2:02:00.0 5
46 627 Flavyanov Igor 2:02:25.9 30
47 135 Vähi Ilmar Võru 2:02:44.2 31
48 187 Hanni Sirli 2:02:45.5 2
49 72 Arula Raul 2:03:16.2 4
50 115 Krünberg Klen Lääne-Viru 2:03:23.3 7
51 74 Sabre Kaupo Põlva 2:03:31.2 6
52 84 Sergeev Alexey Venemaa 2:03:57.4 5
53 40 Luidre Manivald Harju 2:04:22.4 6
54 141 Homin Valeri Järva 2:04:46.7 32
55 648 Prokhorov Viktor 2:04:49.3 33
56 61 Teppan Jaak Tartu 2:04:56.8 34
57 120 Orm Olari Valga 2:04:59.7 35
58 99 Karvak Eino Harju 2:05:14.4 7
59 42 Vinter Siim Harju 2:05:26.2 36
60 63 Jürisaar Meelis Harju 2:05:27.6 37
61 62 Heinola Ivar Tartu 2:05:32.8 38
62 105 Tamm Tarmo Pärnu 2:05:39.5 39
63 294 Siilak Avo Lääne-Viru 2:05:47.5 40
64 70 Lein Andrus Lääne-Virumaa 2:05:57.2 41
65 154 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 2:06:00.9 42
66 46 Saar Imre Harju 2:06:32.2 8
67 569 Etverk Erkki Lääne-Virumaa 2:06:53.0 43
68 171 Jaaska Allan Harju 2:07:14.0 44
69 68 Siak Peeter Lääne-Virumaa 2:07:16.4 45
70 207 Kaiv Taavi Järva 2:07:41.2 9
71 43 Rohtla Laura Lääne-Viru 2:07:45.0 3
72 82 Kovalev Nikolai 2:07:45.9 46
73 352 Kask Janek Lääne-Virumaa 2:08:19.7 47
74 111 Puhke Rauno Järva 2:08:30.8 10
75 116 Neemela Kurmo Tartu 2:08:42.4 48
76 66 Reiska Alar Võru 2:08:45.7 8
77 663 Madissoon Jaak 2:08:58.6 9
78 272 Rüütli Raido Jõgeva 2:09:01.3 49
79 112 Karro Margus Tartu 2:09:02.7 50
80 96 Maksimov Sergei Harju 2:09:04.6 10
81 95 Kullamaa Rein Tartu 2:09:11.6 11
82 174 Kollo Tiit Harju 2:09:28.9 12
83 182 Kübard Viktor Harju 2:09:37.7 51
84 67 Lepp Emeri Harju 2:09:55.9 52
85 100 Mäesepp Aigar Harjumaa 2:09:58.5 53
86 110 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 2:10:07.9 11
87 194 Vidder Kristjan Lääne-Viru 2:10:20.0 2
88 81 Karolin Indrek Põlva 2:10:21.5 54
89 129 Jõesaar Enn Tartu 2:10:24.8 13
90 144 Loose Veikko Lääne-Viru 2:10:46.2 55
91 175 Lippur Bruno Jõgeva 2:11:10.1 56
92 166 Kolli Madis Ida-Viru 2:11:17.2 3
93 97 Alt Arnis Lääne-Viru 2:11:18.0 57
94 137 Kostrov Roman Venemaa 2:11:26.4 58
95 60 Bolduzev Viktor Venemaa 2:11:26.7 14
96 83 Pullerits Priit 2:11:34.9 15
97 124 Alamaa Andrei Harju 2:11:53.2 16
98 140 Pain Indrek Harju 2:11:53.4 59
99 132 Antalainen Ervin Põlva 2:12:11.8 7
100 54 Pak Indrek Harjumaa 2:12:25.8 60
101 121 Lubi Ain Tartu 2:12:29.3 61
102 167 Vsivtseva Jelena Valga 2:12:29.8 4
103 201 Vist Kalev Harju 2:12:34.6 17
104 87 Truu Janek Tartu 2:12:36.7 62
105 625 Jalast Kalmer Lääne-Viru 2:12:56.8 63
106 90 Jalasto Kaupo Harju 2:12:58.9 8
107 361 Reedi Peip Tartu 2:13:02.5 18
108 78 Vunk Kalev Tartu 2:13:03.1 19
109 133 Kivima Gerth Harju 2:13:06.6 64
110 148 Jool Illart Ida-Viru 2:13:18.9 20
111 57 Toss Kaarel Viljandi 2:13:37.5 9
112 136 Laidvee Jaanus Harju 2:13:41.3 65
113 101 Tishtshenkov Aleksander Harju 2:13:45.6 10
114 94 Pruus Marko Harju 2:13:46.5 66
115 649 Kilp Timo Harju 2:13:47.0 12
116 231 Klesmann Villu Harju 2:13:48.7 67
117 117 Kõvatomas Karli Viljandi 2:13:50.7 68
118 128 Türbsal Aimar Lääne-Viru 2:14:07.6 69
119 131 Antoniak Marek Harju 2:14:20.7 21
120 180 Tarlap Tarmo 2:14:29.9 70
121 152 Saarep Peeter Valga 2:14:32.3 11
122 164 Parm Signe Harju 2:14:38.8 5
123 191 Pilvet Janar Tartu 2:14:47.6 13
124 238 Adamson Urmas Harju 2:14:49.0 71
125 145 Kulbin Karel Harju 2:14:51.6 72
126 93 Murnikov Viktor Venemaa 2:14:55.9 22
127 138 Vink Ahto Võru 2:15:00.1 23
128 98 Odamus Tõnu Harju 2:15:06.0 1
129 193 Kurg Rauno Valga 2:15:16.3 73
130 508 Aibast Erik 2:15:17.7 74
131 263 Sirvel Margus Lääne-Viru 2:15:18.1 75
132 149 Karabelnik Kristjan Tartu 2:15:25.1 76
133 123 Ambel Arvo Harju 2:15:30.8 77
134 221 Idavain Tiina Järva 2:15:32.9 1
135 142 Lopuhhin Sergei 2:15:37.4 78
136 146 Rodendau Janno Järva 2:15:37.7 79
137 219 Tops Assar Harju 2:15:38.2 80
138 276 Noormets Riho Harju 2:15:59.3 81
139 165 Vana Janek 2:16:10.4 82
140 520 Peterson Kristo Valga 2:16:12.1 14
141 228 Soodla Guido Tartu 2:16:13.9 24
142 189 Parygin Dmitry Venemaa 2:16:23.7 83
143 235 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:16:27.7 84
144 86 Tikkerbär Hanno Lääne-Viru 2:16:30.4 4
145 157 Uuk Aimur 2:16:30.7 25
146 481 Koplus Marek Pärnu 2:16:35.8 85
147 240 Miku Taavi Harju 2:16:40.2 86
148 79 Kaur Margus Tartu 2:16:45.8 26
149 179 Einpalu Mart Harju 2:17:08.6 87
150 248 Saar Heigo Harju 2:17:12.4 27
151 365 Kuusik Ants Viljandi 2:17:16.9 2
152 216 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:17:23.5 88
153 183 Keär Andres Lääne-Viru 2:17:29.2 28
154 163 Udumäe Liis Tartu 2:17:39.0 6
155 322 Saar Marko Järva 2:17:48.1 89
156 222 Nestor Paul Ida-Viru 2:17:50.3 5
157 212 Pilden Priit Lääne-Viru 2:17:55.7 90
158 56 Raja Arvo Harjumaa 2:17:56.1 29
159 170 Veeroja Vahur 2:18:08.9 91
160 156 Põllu Andero Harju 2:18:11.8 92
161 102 Vilde Jaanika Harju 2:18:24.8 7
162 498 Suviorg Andrus Lääne-Viru 2:18:28.4 12
163 119 Kiiranen Kalle Tartu 2:18:42.0 13
164 252 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:18:43.5 93
165 286 Rannamets Rando Lääne-Viru 2:18:52.4 94
166 407 Maasing Tarmo Lääne-Viru 2:19:02.0 30
167 127 Traks Hanno Lääne-Viru 2:19:07.5 95
168 353 Floren Kelli Lääne-Viru 2:19:09.5 1
169 150 Matt Olev Valga 2:19:16.3 31
170 562 Maasikmets Alges Harju 2:19:26.3 32
171 233 Talvik Toomas Harju 2:19:28.1 33
172 122 Siimer Martin Harju 2:19:43.0 96
173 241 Sojone Andrus Ida-Viru 2:19:47.4 97
174 197 Kütt Vello Lääne-Viru 2:19:57.5 34
175 118 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:20:11.9 98
176 159 Nurmik Kalle Harju 2:20:12.8 99
177 199 Padar Tarmo Harju 2:20:14.9 100
178 632 Peri Pait Võru 2:20:15.9 101
179 245 Jalasto Sulev Harju 2:20:18.0 35
180 130 Pallas Lembit Harju 2:20:18.3 14
181 244 Estorn Lilian Viljandi 2:20:20.0 2
182 646 Korkma Kaido Lääne-Virumaa 2:20:26.7 102
183 143 Valk Hillar Lääne-Virumaa 2:20:42.5 3
184 614 Lott Alexander Saare 2:20:53.8 103
185 109 Saviir Jaan Lääne 2:21:14.7 36
186 158 Kreegimets Janis Lääne-Virumaa 2:21:22.3 37
187 225 Lemsalu Marek Harju 2:21:36.5 104
188 346 Parygin Alexander Venemaa 2:21:39.0 4
189 293 Raudsepp Marii Lääne-Viru 2:21:44.9 1
190 513 Koval Jaanus Viljandi 2:21:58.7 105
191 203 Käärd Arvi Harju 2:22:04.1 15
192 239 Übius Toomas Lääne-Virumaa 2:22:11.1 38
193 65 Kõvatomas Taavi Viljandi 2:22:16.9 106
194 553 Eilo Sander Lääne-Virumaa 2:22:35.7 6
195 256 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 2:22:38.5 39
196 253 Neuhaus Rauno Harju 2:22:39.2 15
197 327 Paglant Heigo Järva 2:22:45.5 107
198 178 Jõgiste Ivo Lääne-Viru 2:22:48.7 108
199 273 Olop Jaanus Tartu 2:23:00.1 109
200 271 Nesterov Andrei Ida-Viru 2:23:04.5 16
201 108 Lehemaa Agu Lääne 2:23:11.0 40
202 210 Saar Kaido Pärnu 2:23:17.6 110
203 211 Fahrutdinov Airat 2:23:40.7 111
204 209 Reponen Risko Tartu 2:23:44.2 112
205 232 Maarits Andres Harju 2:23:54.9 113
206 185 Trepp Janek Lääne-Virumaa 2:24:02.8 114
207 204 Kaarjärv Maris Lääne-Viru 2:24:03.0 8
208 600 Lember Erki Harju 2:24:05.0 16
209 375 Mitt Margus Tartu 2:24:05.2 115
210 278 Aarna Urmas Harju 2:24:09.1 41
211 229 Heinsar Hardi Valga 2:24:17.7 116
212 243 Riisalo Tõnu 2:24:18.0 117
213 214 Haljaste Härmo Tartu 2:24:26.5 118
214 307 Sinijärv Tanel Harju 2:24:38.5 17
215 362 Tarrend Ain Võru 2:24:43.9 119
216 155 Pae Andres Tartu 2:24:55.1 120
217 76 Kesküla Urmo Harju 2:25:13.5 121
218 181 Järve Marek Harju 2:25:25.7 122
219 699 Karu Erko Tallinn 2:25:31.6 123
220 290 Viigipuu Toomas 2:25:32.8 17
221 340 Põldma Mirko Lääne-Viru 2:25:44.0 124
222 693 Remmel Antti Lääne-Viru 2:25:49.8 125
223 269 Teesaar Toomas Tallinn 2:25:52.3 126
224 301 Palmiste Priit Harju 2:25:53.1 127
225 515 Lember Toomas Harju 2:25:54.2 42
226 247 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:25:55.3 1
227 213 Tee Triinu Võru 2:26:11.4 9
228 620 Talihärm Johan Harju 2:26:13.9 7
229 650 Brinkmann Heiki Lääne-Virumaa 2:26:16.1 128
230 416 Tenisson Vaido Jõgeva 2:26:16.3 43
231 277 Roop Andrei Ida-Viru 2:26:24.8 18
232 223 Zlobin Veniamin Valga 2:26:41.6 129
233 283 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:26:42.5 10
234 236 Peterson Rivo Rapla 2:26:43.6 130
235 230 Part Taavi Lääne-Viru 2:26:51.2 131
236 226 Ots Ivar Harju 2:27:07.1 44
237 298 Koppa Marko Harju 2:27:21.6 132
238 308 Laimets Hiie Pärnu 2:27:30.7 11
239 397 Paabut Kaarel Harju 2:27:40.3 133
240 501 Taal Kaido Harju 2:27:42.0 45
241 188 Heintalu Margus Harju 2:27:54.2 134
242 396 Sokk Jaan Tartu 2:27:59.2 135
243 592 Saar Aivar Harjumaa 2:27:59.9 136
244 316 Tilgre Taimar Põlva 2:28:00.2 46
245 270 Kaeramaa Gaido Tartu 2:28:03.7 47
246 51 Kallemets Mati Läänemaa 2:28:14.4 5
247 579 Keerme Allar Ida-Viru 2:28:18.8 18
248 647 Zäär Reiko 2:28:27.5 137
249 237 Pilvet Aare Tartu 2:28:28.3 138
250 339 Einblau Eero Harju 2:28:40.4 48
251 139 Oot Anti Tartu 2:28:42.7 19
252 565 Laaniste Andres Järva 2:28:47.9 139
253 285 Paap Ursel Lääne-Viru 2:28:52.5 140
254 258 Kulu Heiki Tartu 2:28:58.7 141
255 265 Possul Kadri Harju 2:29:00.0 12
256 382 Metsoja Andres Pärnu 2:29:02.3 142
257 623 Varjund Toomas Harju 2:29:05.9 143
258 319 Laanes Marko Jõgeva 2:29:17.3 144
259 147 Vaab Ivar Lääne-Viru 2:29:24.0 19
260 198 Bachaus Arno Tartu 2:29:25.7 145
261 315 Müür Martin Harju 2:29:28.8 146
262 395 Moks Matis Viljandi 2:29:39.8 147
263 357 Stokkeby Peep Harju 2:29:43.2 49
264 299 Ots Magnus-Mait Harju 2:29:48.9 148
265 359 Hallik Kaido Tartu 2:29:59.2 149
266 264 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 2:29:59.4 20
267 246 Viirmann Marje Harju 2:30:00.0 1
268 386 Tillemann Taikki Harju 2:30:01.9 150
269 517 Alt Allan Lääne-Viru 2:30:05.4 50
270 684 Põldsaar Paul 2:30:09.3 151
271 249 Nüüd Marko Harju 2:30:30.3 152
272 190 Kannus Jüri Harju 2:30:35.9 51
273 345 Ott Marje Harju 2:30:42.0 3
274 281 Rammul Arto Tartu 2:30:42.6 153
275 302 Pruus Kuldar Harju 2:30:45.6 52
276 153 Ivanov Mikhail Venemaa 2:30:45.8 21
277 287 Meringo Meelis Harju 2:30:52.4 22
278 503 Pikani Margus Harju 2:31:03.3 154
279 691 Bikejev Janek Lääne-Viru 2:31:25.7 155
280 677 Eesmaa Viljar 2:31:29.4 53
281 370 Rohtmets Marko Lääne-Viru 2:31:30.9 156
282 33 Rump Mehis Harju 2:31:48.1 157
283 661 Mikkor Ergo Harju 2:31:50.5 158
284 459 Uudeberg Tanel Lääne-Viru 2:31:54.8 159
285 529 Tasane Priit 2:32:00.5 54
286 196 Kriisa Helar 2:32:13.1 160
287 376 Värton Andu Võru 2:32:21.7 6
288 505 Tsäro Kermo Põlva 2:32:43.8 161
289 588 Truumets Ako Harju 2:32:44.1 162
290 388 Tõnisson Tiimo Harju 2:32:44.4 163
291 394 Linde Jüri Saare 2:32:44.6 164
292 275 Haljak Antti Harju 2:33:02.2 165
293 628 Odamus Terje Harju 2:33:02.5 2
294 350 Reitsakas Ragnar Harju 2:33:10.2 166
295 257 Univer Neeme Viljandi 2:33:18.6 167
296 162 Toim Allan Harju 2:33:20.3 23
297 686 Rego Üllar 2:33:36.4 55
298 279 Hallimäe Rain Harju 2:33:36.7 24
299 358 Puhke Hanna-Maria Järva 2:33:45.0 2
300 261 Rohi Raido Järva 2:33:45.8 168
301 484 Kilp Riho Harju 2:33:55.8 7
302 657 Tepaskent Tanel Harju 2:34:03.5 169
303 499 Olesk Raul Tartu 2:34:04.3 56
304 260 Pääru Priit Harju 2:34:08.8 57
305 559 Storozhuk Andrey Harju 2:34:21.5 170
306 372 Kärner Rait Harju 2:35:04.0 171
307 518 Kõrge Uko Pärnu 2:35:07.0 58
308 392 Lepp Margus Ida-Viru 2:35:16.3 172
309 398 Schilf Arvi Harju 2:35:19.0 59
310 323 Soeson Toomas Tartu 2:35:19.4 173
311 687 Ansi Martin 2:35:40.8 174
312 667 Sinisalu Tiit 2:35:41.1 25
313 598 Rebane Taivo Jõgeva 2:35:48.1 26
314 284 Ots Riho Viljandi 2:35:49.2 60
315 608 Kaljurand Urmas Harju 2:35:50.2 61
316 591 Plangi Üllar Võru 2:35:51.9 62
317 406 Inno Ermo Tallinn 2:35:52.7 175
318 328 Paim Margus Harju 2:36:28.0 176
319 486 Külaots Urmet Tartu 2:36:46.8 177
320 401 Lopsik Priit 2:36:51.1 178
321 668 Haldna Tõnis 2:37:01.2 63
322 321 Pugatsov Aleksandr Ida-Viru 2:37:15.6 27
323 53 Muru Sulev Võrumaa 2:37:15.8 28
324 400 Tempel Tarmo Harju 2:37:17.6 29
325 521 Salmar Avo Pärnu 2:37:19.5 8
326 580 Mänd Rait Tallinn 2:37:26.0 179
327 655 Karro Rainis Lääne-Viru 2:37:36.9 20
328 336 Trumm Aron Võru 2:37:42.9 180
329 329 Sindonen Voldemar Lääne 2:37:45.1 30
330 594 Krünberg Valdar Lääne-Viru 2:37:55.6 31
331 215 Jaanus Andres Harju 2:38:05.9 64
332 266 Suuroja Martin Harju 2:38:11.9 181
333 250 Suup Helmut Harju 2:38:12.9 65
334 280 Mikkor Riho Pärnu 2:38:17.5 32
335 393 Mäekala Karlis Tartu 2:38:21.8 182
336 274 Tempel Marju Harju 2:38:23.5 13
337 419 Mägi Arved Järva 2:38:23.9 33
338 304 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:38:46.7 66
339 690 Võlli Raivo Põlva 2:38:51.1 34
340 438 Rikolas Siim Lääne-Viru 2:38:51.8 183
341 675 Eerik Marek 2:38:53.2 184
341 410 Põld Ivo Harju 2:38:53.2 67
343 676 Lukkats Andres 2:38:54.0 185
344 309 Roosve Tõnu Harju 2:38:54.4 186
345 385 Reim Martin Harju 2:38:57.1 187
346 422 Kelder Alo Harju 2:38:59.0 188
347 698 Valksaare Rait Viljandi 2:39:17.8 189
348 374 Kurvits Ain 2:39:20.7 68
349 601 Ilves Veiko Harju 2:39:24.2 190
350 635 Jalakas Siim Järva 2:39:31.9 8
351 674 Pino Jaanus 2:39:41.0 191
352 428 Sikkal Andres Harju 2:39:52.2 192
353 682 Hermaküla Hannes 2:39:53.7 69
354 413 Puks Jaanus Viljandi 2:40:01.3 193
355 383 Sova Ivar Tartu 2:40:06.1 194
356 567 Veelmaa Taavi Lääne-Virumaa 2:40:33.5 21
357 637 Raudsepp Tõnu Harju 2:40:34.5 195
358 169 Siim Ivo Lääne-Viru 2:40:56.7 70
359 427 Mäesalu Orma Pärnu 2:41:03.6 196
360 431 Rohtsalu Jaak Lääne-Viru 2:41:09.2 71
361 666 Rohtla Andres 2:41:12.4 197
362 404 Luts Taavi Tartu 2:41:13.2 72
363 360 Ambos Silver Valga 2:41:13.6 35
364 344 Münter Bruno Lääne-Viru 2:41:16.4 36
365 633 Putskov Aleksandr Ida-Viru 2:41:36.2 73
366 292 Karp Veiko Lääne-Viru 2:42:20.8 74
367 291 Veelain Ermo Harju 2:42:29.8 75
368 495 Männi Riho Harju 2:42:38.3 37
369 268 Kallas Aigar Harju 2:42:45.5 198
370 320 Raudpuu Elmo Tartu 2:42:49.8 199
371 444 Loorits Neeme Harju 2:42:50.1 76
372 439 Poom Hillar Harju 2:42:50.8 38
373 52 Lood Kristjan Lääne-Virumaa 2:43:07.6 200
374 617 Viirmaa Jaan-Ants Harju 2:43:11.3 2
375 415 Sagaja Martin 2:43:11.7 201
376 510 Trei Reito Rapla 2:43:20.4 202
377 512 Piiri Rain Harju 2:43:31.2 203
378 262 Sulaoja Urmas Ida-Viru 2:43:31.5 77
379 533 Teder Marko Tartu 2:44:02.3 204
380 409 Vahtramäe Ivo Harju 2:44:05.0 78
381 371 Pilliroog Alari Harju 2:44:05.3 205
382 405 Raidvee Priit Tartu 2:44:11.5 79
383 452 Ansmann Alo Harju 2:44:14.0 206
384 384 Teeorg Urmas Harju 2:44:14.3 80
385 364 Eilo Enno Lääne-Virumaa 2:44:22.6 81
386 311 Lood Kaspar Lääne-Viru 2:44:23.2 207
387 446 Jürgenstein Indrek Pärnu 2:44:45.1 82
388 220 Treier Andrus Harju 2:44:53.0 83
389 671 Habermann Jaanus 2:44:59.4 208
390 432 Täpp Mehis Lääne-Viru 2:45:00.4 209
391 645 Kainel Taavi Harju 2:45:17.0 210
392 424 Stolfot Ivo Harju 2:45:25.8 211
393 532 Aksjonov Pjotr Ida-Virumaa 2:45:31.8 9
394 425 Pajus Rene Harju 2:45:55.7 212
395 479 Loomägi Tiiu Harju 2:46:09.0 3
396 343 Kiipus Hannes Harju 2:46:16.5 213
397 642 Tatrik Ivo Harju 2:46:29.0 214
398 672 Sniker Indrek 2:46:35.5 215
399 538 Augasmägi Aho Harjumaa 2:47:02.5 216
400 366 Mäe Ivo Lääne-Viru 2:47:18.8 217
401 669 Vaarmaa Timo 2:47:33.4 39
402 611 Talvik Mikk Järvamaa 2:47:38.8 218
403 208 Saar Siim Harju 2:48:00.0 40
404 377 Mägi Marko Harju 2:48:15.4 219
405 420 Raidvee Allar Tartu 2:48:20.0 84
406 297 Ploompuu Riika Harjumaa 2:48:24.7 14
407 653 Nõmmisto Jaanus Lääne 2:48:30.8 220
408 680 Talviste Einari 2:48:33.9 85
409 461 Karp Endel Harju 2:48:34.2 86
410 584 Kutti Jaan Järva 2:48:36.5 221
411 421 Aamisepp Rainar Harju 2:48:37.8 87
412 300 Hanikat Kaido Harju 2:48:39.6 88
413 434 Pihlak Raimond Lääne-Viru 2:48:41.3 89
414 455 Tiganik Kaarel Põlva 2:48:42.1 41
415 564 Neumann Mait Lääne-Viru 2:48:55.5 9
416 612 Alt Armin Harju 2:48:56.6 222
417 552 Künnapuu Rainer Pärnu 2:49:04.7 223
418 378 Isak Ants Tartu 2:49:14.0 224
419 689 Lipstok Raiko Lääne 2:49:16.9 225
420 443 Abner Patrick Harjumaa 2:49:18.1 226
421 402 Ennuste Madis Harju 2:49:31.7 227
422 477 Tamm Tõnis Ida-Viru 2:49:39.8 3
423 58 Viisut Margus Viljandi 2:49:57.5 90
424 527 Keerberg Erik Saare 2:50:07.4 91
425 670 Randmaa Jarmo 2:50:10.3 228
426 603 Steinburg Greete Lääne-Virumaa 2:50:14.7 2
427 596 Aavel Rivo Põlva 2:50:21.0 229
428 445 Tõnisson Kristjan Tartu 2:50:24.1 230
429 333 Orgmets Eiki Lääne-Virumaa 2:50:29.3 92
430 570 Saue Tanel Harju 2:50:55.5 231
431 688 Meldre Boris võru 2:51:14.8 232
432 399 Tuur Ülo Ida-Viru 2:51:15.1 10
433 683 Ohmann Erki 2:51:20.1 233
434 418 Lavrovski Aleksei Ida-Virumaa 2:51:50.3 11
435 558 Jeret Kalevi Pärnu 2:52:06.6 93
436 468 Kask Gunnar 2:52:10.6 42
437 417 Jõgiaas Aivar Tartu 2:52:13.8 94
438 571 Veski Hannes Lääne-Viru 2:52:17.4 95
439 463 Tomingas Toivo Pärnu 2:52:18.2 96
440 540 Koplus Kaupo Pärnu 2:52:18.5 97
441 654 Kullerkupp Jaanus Lääne-Viru 2:52:21.7 98
442 526 Rahu Simmo Pärnu 2:52:49.1 234
443 613 Sinijärv Heleen Harju 2:53:09.0 3
444 636 Brakmann Andres Harju 2:53:35.5 235
445 514 Eomois Peep Harju 2:53:44.3 43
446 440 Priks Katrin Viljandi 2:54:13.5 4
447 545 Lehtme Kadri Võru 2:54:28.7 15
448 451 Joosepson Priit Tartu 2:54:51.7 236
449 537 Etverk Jüri Harju 2:54:53.5 237
450 469 Pärtel Siret Järva 2:54:54.0 5
451 641 Vill Veiko Harju 2:55:10.2 238
452 656 Miljan Priit Tartu 2:55:22.6 239
453 638 Ajaots Meelis Tartu 2:55:26.6 99
454 448 Pindma Vahur Võru 2:55:54.9 100
455 578 Lott Jaan Tartu 2:55:56.2 101
456 334 Roots Mihkel Harju 2:55:57.3 12
457 456 Vapper Avo Pärnu 2:55:57.9 102
458 373 Kaup Eero 2:56:08.3 103
459 574 Kibin Kristiina Harju 2:56:08.8 16
460 597 Keerpalu Arvi Põlva 2:56:19.1 240
461 524 Vals Riho Tartu 2:56:22.6 241
462 678 Väisamen Urmo 2:57:00.5 242
463 466 Kess Alar Harju 2:57:07.3 104
464 460 Põldoja Tauno Harju 2:57:46.3 105
465 575 Kõomägi Armin Harju 2:57:53.7 106
466 363 Aria Sven Tartu 2:58:10.9 107
467 697 Kroon Kalle Ida-Viru 2:58:20.2 108
468 626 Viherpuu Hannes 2:58:38.2 243
469 470 Jakovleva Olga Ida-Virumaa 2:58:39.4 4
470 288 Oranen Peeter Jõgeva 2:58:46.7 244
471 662 Liivrand Eero 2:59:13.5 109
472 450 Puks Kuido Viljandi 2:59:30.8 245
473 411 Kütt Katrin Viljandi 2:59:41.9 4
474 607 Hiiekivi Urmet Harju 2:59:52.4 110
475 644 Puusta Ingrid Harju 3:00:36.6 5
476 168 Heinmets Urmas Harju 3:00:45.4 44
477 589 Arvisto Art Harju 3:00:47.7 246
478 478 Uusna Ain Pärnu 3:01:05.8 4
479 573 Niils Raigo 3:01:18.1 111
480 325 Mäekivi Marko Harju 3:01:30.5 247
481 658 Plangi Kristel Võru 3:01:32.7 17
482 331 Sankovski Raul Harju 3:01:43.4 248
483 539 Linde Meelis Saare 3:01:45.4 22
484 522 Plakk Tiit Harju 3:02:03.4 45
485 643 Einroos Urmas Harju 3:02:17.9 249
486 544 Beilmann Margit Lääne-Viru 3:02:19.1 18
487 530 Änilane Juhan Võru 3:02:37.3 46
488 342 Kakko Mairolt Harju 3:03:21.0 112
489 426 Põld Üllar 3:03:21.7 250
490 491 Oissar Karl Jõgeva 3:03:29.1 47
491 475 Saarend Mati Lääne-Viru 3:03:44.4 48
492 599 Naudi Eero Lääne-Viru 3:03:53.7 251
493 652 Meidla Margus Järva 3:04:06.0 252
494 695 Lainurm Eddy Harju 3:04:06.4 253
495 437 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 3:04:20.5 254
496 467 Sinirand Melvin Harju 3:04:36.1 255
497 561 Kriisa Tiina Lääne-Viru 3:04:46.0 19
498 381 Kütt Mati Tartu 3:05:00.5 113
499 330 Kuusalu Ivo Lääne-Viru 3:05:09.5 256
500 554 Arvisto Helen Harju 3:05:48.2 20
‹‹ Tagasi
Viru Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
suuskur, , 13.03.2009 09:29
Kas pilte polegi Virumaratonist_.......?
Janar Pilvet, januks@hot.ee, 09.03.2009 20:34
Kes see mees on kellel oli Tartu suusaklubi noortega probleeme võta ühendust ja lahendame asja ära!!!
Janar Pilvet, januks@hot.ee, 09.03.2009 20:28
Tartu suusaklubi kõik noored on väga kogenud sõitjad!!!NAljakas vaadata kuidas 16 aastased noored pikal distantsil häid kohti välja sõidavad!!! Ise ma alustasin estoloppetiga ka 16 aastaselt ja parim koht oli alla 100 niiet lugupidamist vaja mitte aind tublidele noortele vaid kõikidele kes lõpetavad!!!Eks ülbikuid leidub igal pool ja usun et kõik sõidavad ettevaatlikult,et mitte kellegi keppe lõhkuda vms!!!
Janar Pilvet, januks@hot.ee, 09.03.2009 20:20
Ma olen 18 ja taru suusaklubist ja lõpetasin kõik selle hooaja maratonide pikad distantsid!!! Ja meid oli seal veel!!!
Arvi, , 07.03.2009 10:53
Nende baromeetritega võib nii pikkadel sõitudel lutsu visata. Minu T6 näitas Virus 695m ja Tallinas 784m. Ei tohi unustada, et ta ei mõõda ju tõusumeetreid, vaid õhurõhu langemise kiirust ajas, mida siis püütakse teisendada tõusumeetriteks. Veel sõltub ta keskkonna temperatuurist (ühelt poolt käsi ja teiselt poolt väisõhk) ja niiskusest. Veel liigub käsi kellaga ca meetri jagu üles-alla terve tee vältel. Seda infot võib kasutada ainult orientiirina ja parem kui üldse ei kasuta.
Harri Piirimäe, harriman11@hot.ee, 05.03.2009 22:56
teine mees ankrumehele ütlesin lõpetades, et sõitsime viimased 10 km 58 minutiga mitte tervet ringi, jõudu edaspidiseks.
t6, , 04.03.2009 13:00
minu t6 vastavalt tallinn 647 ja Viru 482 väga erinevad näidud eelpool toodutest.
Suusakepp, , 04.03.2009 09:59
Suusataja, kes sa andsid oma Exel kepi katkise kepi vastu ,võta ühendust , jälgi ees olevaid andmeid.
tarmoto gps ja määrija, , 04.03.2009 08:23
üle 800 tõusumeetri mõedakul on ebareaalne.
To mõõt täis, , 03.03.2009 22:22
Selle hooaja esimestel noorte eestikatel oli noorim vanuseklass M16! Kevadisel on jah vanuseklasse rohkem. Ja pealegi ma tean, et suusaklubi pole taha kirjutatud, aga tundes inimesi tartu suusaklubis, pole erilist probleemi tunda ära klubiinimesed nende seast, kelle taga kirjutatud elukohaks tartu. Ja tõesti ei leidnud ühtegi alla 20-aastast tartu suusaklubi noort (vähemalt pikal distantsil, kui siis võis olla 1-2 inimest lühidistantsil)!


Kõige populaarsemad
R
EMT Estoloppet 2009
EMT EL2009
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE