estenglv
WAP version
Login form
RSS
Toimus XXV Viru maraton 01.03.2009 (0)
Teisel katsel sai peetud 2009. a. Viru Maraton. Esialgselt 18. jaanuaril toimuma pidanud ja kehvade lumeolude tõttu 1. märtsile üle viidud XXV Viru Maraton toimus heades lumeoludes.
Viru Maraton toimub 1. märtsil 2009 26.02.2009 (0)
Eesti Pikamaasuustajate sarja EMT Estoloppet 25. Viru Maratoni toimub 1. märtsil 2009. Eelregistreerimine portaalis sportinfo.ee kestab kuni 26.02.09. Lumeolud on head ja rada on valmis.
Viru Maraton lükkub edasi 1. märtsile 14.01.2009 (0)
Viru suur sula 13.01.2009 (0)
Viru Maraton toimub 18.01.09 09.01.2009 (0)
Viru Maratoni lumeoludest 07.01.2009 (0)
Viru Marathons 42 km
Viru Marathons 25 km

301 Moved Permanently Date: Sat, 22 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
25th Viru Ski Marathon (EMT Estoloppet 2009)
History 2012 2011 2010 
Time 01.03.2009
Place Mõedaku EST
Type Nordic skiing
Distance 42 km free style at 11:00
25 km free style at 11:15
Organizer Mõedaku Spordibaas, Anu Kilki, Tel. 528 3836, moedaku@ragaverevv.ee  
COURSE OF MARATHON
REGISTRATED
print
Name: Age group: Distance :
Registrations total: 871 Long: 653 Short: 218 Men: 744 Women: 127 Teams competition: 2 
  Name Team Age group Distance
1. Arvo Raja "EL ""veteran""" Men Long
2. Indrek Pak "EL ""veteran""" Men Long
3. Kaarel Toss "EL ""veteran""" Men Long
4. Kristjan Lood "EL ""veteran""" Men Long
5. Margus Viisut "EL ""veteran""" Men Long
6. Mati Kallemets "EL ""veteran""" Men Long
7. Sulev Muru "EL ""veteran""" Men Long
8. Ulvar Pavlov "EL ""veteran""" Men Long
9. Janek Halliväli A&T Sport Men Long
10. Olaf Mihelson A&T Sport M40 Long
11. Sergei Lopuhhin A&T Sport Men Long
12. Kaupo Koplus A2K Sport M40 Long
13. Tarmo Fimberg ABEC/Skorpion M40 Long
14. Kristel Leisalu Advisor Women Short
15. Rivo Kaldvee Advisor Men Long
16. Indrek Epner Aktaprint Men Long
17. Ants Einsalu albe team M50 Long
18. Toomas Talvik Albe Team M40 Long
19. Kuido Puks Algaja Men Long
20. Madis Kolli Alutaguse-Jõhvi M17 Long
21. Paul Nestor Alutaguse-Jõhvi M17 Long
22. Peep Kivil Alutaguse-Jõhvi Men Long
23. Hanna-Maria Puhke Ambla SK N17 Long
24. Kalju Toomas Ambla SK M60 Long
25. Margus Meidla Ambla SK Men Long
26. Raido Rohi Ambla SK Men Long
27. Rauno Puhke Ambla SK M20 Long
28. Timo Lomp Ambla SK Men Long
29. Urmas Einroos Anna Minna Men Long
30. Melvin Sinirand Arctic Sport Men Long
31. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club Men Long
32. Aimar Hussar Areal Team Men Long
33. Kaidar Hussar Areal Team Men Long
34. Tea Pärnik Areal team Women Long
35. Andrey Storozhuk Assa-Kesoro Men Long
36. Taavi Tell Assa-Kesoro Men Long
37. Oleg Kovaljov assakesoro M40 Long
38. Annika Raie Audentese Spordiklubi Women Short
39. Rene Alberi Avinurme Suusaklubi Men Long
40. Ivar Heinola AVL Express SK Men Long
41. Daniil Steptsenko Äkke suusaklubi Men Long
42. Vladimir Vsivtsev Äkke suusaklubi Men Long
43. Aimer Peensalu Bambona Men Long
44. Ain Tarrend Batooniühing Men Long
45. Mairolt Kakko Bona Fide M40 Long
46. Artis Locmelis Carrot Village Men Long
47. Andre Kull CC Rota Mobilis Men Long
48. Tõnu Raudsepp CC Rota Mobilis Men Long
49. Kalev Vist CFC M40 Long
50. Siim Vinter CFC Men Long
51. Tõnu Ääro CFC Men Short
52. Martin Ääro CFC / Jaak Mae Suusakool Men Short
53. Kelli Floren CFC Jaak Mae SUKO N20 Long
54. Meelis Meringo CFC Spordiklubi M50 Long
55. Kaido Hanikat Conviso M40 Long
56. Alvar Leola Digitex Men Short
57. Alvar Tiisler Eesti Energia SK M17 Long
58. Andres Saukas Eesti Energia SK M50 Long
59. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Men Long
60. Urmas Sulaoja Eesti Energia SK M40 Long
61. Janek Nõgu EESTI MEREAKADEEMIA/ Every OÜ Men Short
62. Kristiina Kibin Eesti Panga Spordiklubi Women Long
63. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi Main Class M Long
64. Aivar Saar eesti Posti SK Men Long
65. Toomas Mast eesti Posti SK M40 Long
66. Johan Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi M17 Long
67. Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi Men Long
68. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppet Klubi M50 Long
69. Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
70. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
71. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Men Long
72. Kalev Kukk Eesti Worldloppeti Klubi M50 Long
73. Tiit Kollo Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
74. Alar Jõeste Elion Men Short
75. Angela Ader Elion Women Short
76. Ermo Inno Elion Men Long
77. Indrek Sootla Elion Men Short
78. Markko Krause Elion Men Long
79. Raimond Pihlak Elion M40 Long
80. Raimond Sinivee Elion Men Short
81. Rait Mänd Elion Men Long
82. Rein Ilja Elion Men Short
83. Riho Jürvetson Elion Men Long
84. Talis Ader Elion M40 Long
85. Toomas Soeson Elion Men Long
86. Toomas Teesaar Elion Men Long
87. Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M20 Long
88. Ivo Kuusalu EUK Men Long
89. Taavi Kainel Evli Adventure Team Men Long
90. Raul Olesk EWK M40 Long
91. Kristo Peterson Extreme Plekk-Liisu I M20 Long
92. Alges Maasikmets Extreme sport M40 Long
93. Andrus Mägi FarmMaster Men Long
94. Erki Orav FarmMaster Men Long
95. Karlis Mäekala FarmMaster Men Long
96. Kurmo Neemela FarmMaster Men Long
97. Argo Rohtmets FIXUS SPORT Men Long
98. Sven Pihlakas FORTEKS M20 Long
99. Martin Suuroja GeoTrail Men Long
100. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Long
101. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Women Long
102. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Men Long
103. Kermo Tsäro Haanja RK Men Long
104. Kaido Koemets Haanja SUKL/Rõuge vald Men Long
105. Tauno Mölder Haanja Suusaklubi Men Long
106. Jörgen Herman Haapsalu Men Short
107. Mark Uussaar Haapsalu Men Short
108. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Men Long
109. Aho Augasmägi Hansa SK Men Long
110. Aigar Mäesepp Hansa SK Men Long
111. Anti Talves Hansa SK Men Long
112. Patrick Abner Hansa SK Men Long
113. Riika Ploompuu Hansa SK Women Long
114. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Short
115. Marje Viirmann Harju KEK RSK N40 Long
116. Triine Viirmann Harju KEK RSK N15 Short
117. Andres Sikkal Hauster Motosport Men Long
118. Anti Oot Hawaii Express M50 Long
119. Virgo Karu Hawaii express M40 Long
120. Siim Holtsmann Hawaii Express Rakvere Men Long
121. Pait Peri HRK Men Long
122. Lauri Mäe HVSK Men Long
123. Margus Kaur IKODOR M40 Long
124. Kristjan Kivipalu Investment Agency Men Short
125. Hanno Tikkerbär J.Mae Suusakool M17 Long
126. Taivo Rebane JÕGEVA M50 Long
127. Arti Männi Jääaeg Men Short
128. Mati Koppel Jõgeva SAI M40 Long
129. Reine Koppel Jõgeva SAI Women Short
130. Andrus Sojone Jõhvi SK Men Long
131. Ain Uusna Jõulu M70 Long
132. Kadri Järve JK.Hermes Women Short
133. Marina Järve JK.Hermes Women Short
134. Kristo Kotkas JRMK Men Long
135. Härmo Haljaste Kaanoni SK Men Long
136. Anette Raie Keila SUKL N15 Short
137. Jaanus Tärnov Kiili Sõprade Selts Men Short
138. Tomas Kaurson Kivioli SUKL M20 Long
139. Eino Karvak KNT Meediad M40 Long
140. Andres Laaniste Koeru SK Men Long
141. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Long
142. Tarmo Padar Kolgaküla sk Rada Men Long
143. Aivi Tarvis KOMO N50 Long
144. Piret Tasane KOMO Women Short
145. Peeter Siak Lääne-Viru SUKL Men Long
146. Keith Vähi Lääne-Virumaa suusaklubi M15 Short
147. Ilmar Vähi Lõuna Politsei Spordiklubi Main Class M Long
148. Riho Männi Lehola M50 Long
149. Magnus-Mait Ots LEOLA Main Class M Long
150. Sven Aria Lextrans M40 Long
151. Aimur Uuk loosiauhind M40 Long
152. Elmo Raudpuu loosiauhind Men Long
153. Janek Trepp loosiauhind Men Long
154. Margus Toode loosiauhind M40 Long
155. Tarmo Koppel Majandusmagister Men Short
156. Marju Tempel Matate sk Women Long
157. Tarmo Tempel Matate sk M50 Long
158. Madis Salumäe maui.ee Men Short
159. Asso Kesaväli Männikumägi M17 Long
160. Kalle Kukk männikumägi Men Long
161. Ilmar Raap meie M40 Long
162. Veiko Karp meie M40 Long
163. Madis Põld meie spordiklubi Men Short
164. Toomas Põld meie spordiklubi Men Short
165. Ain Kurvits Merko Ehitus AS M40 Long
166. Kärt Rebane Metsakunnid Women Short
167. Kristi Uudeberg Metsakunnid Women Short
168. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Long
169. Anatoli Stõkailo Narva Elektrijaamade spordiklubi Men Short
170. Andrei Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Long
171. Andrei Roop Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Long
172. Nikolai Nesterov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Long
173. Vassili Shihranov Narva Elektrijaamade spordiklubi M50 Long
174. Vjatseslav Uzinov Narva Elektrijaamade spordiklubi Men Short
175. Aleksei Lavrovski Narva SUKL Firn M60 Long
176. Genadi Jakovlev Narva SUKL Firn M50 Long
177. Jevgeni Sokolov Narva SUKL Firn M60 Long
178. Jevgeni Volosin Narva SUKL Firn M50 Long
179. Pjotr Aksjonov Narva SUKL Firn M60 Long
180. Imre Saar Nõmme SPKL M20 Long
181. Hans-Kristen Rootalu Nõmme SPKL/Enemat M15 Short
182. Rasmus Liira Nõmme SPKL/Enemat M15 Short
183. Angela Rannu Nõmme Spordiklubi N15 Short
184. Ats Pärnaste NEISER TEAM Main Class M Long
185. Heini Tammik OK Kape M50 Long
186. Jana Kink OK Kape N40 Long
187. Margret Zimmermann OK Kape N15 Short
188. Marili Zimmermann OK Kape Women Short
189. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Long
190. Neeme Loorits OK Kape M40 Long
191. Marten Vunukainen Ok Kobras M20 Long
192. Taimar Tilgre ok kobras M40 Long
193. Agu Koppa OK OK Men Short
194. Anu Koppa OK OK Women Short
195. Kaido Koppa OK OK Men Short
196. Marko Koppa OK OK Men Long
197. Norman Pirk Oti Spordiklubi M20 Long
198. Hindrek Werder Padise SK Men Long
199. Mart Vaiksaar Pamaat&Pojad Men Short
200. Marek Koplus Pärnu Kalev Men Long
201. Simo Suursild Pärnu Kalev M17 Long
202. Margo Erm Põhja Politseiprefektuur Men Long
203. Juhan Kaarma Põhjakotkas Men Short
204. Kaupo Sabre Põlva Vetkeskus M40 Long
205. Erki Birnbaum Püha Loomaaed Men Long
206. Kaido Saar Püha Loomaaed Main Class M Long
207. Kalevi Jeret püha loomaaed M40 Long
208. Siim Suursild Püha Loomaaed Men Long
209. Aari Solenikova PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
210. Hiie Laimets PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
211. Ilmar Udam PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
212. Jaan Leppik PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
213. Jaanus Beilmann PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
214. Karel Kulbin PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
215. Katrin Kihuoja PILETILEVI / CRAFT W20 Long
216. Liis Udumäe PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
217. Mehis Rump PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
218. Reimo Nook PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
219. Risto Roonet PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
220. Simmo Kikkas PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
221. Tarmo Tarlap Porter Racing Men Long
222. Tiimo Tõnisson Porter Racing Men Long
223. Artis Soonets Postimees M40 Long
224. Priit Pullerits Postimees M40 Long
225. Arnis Alt Puhastusekspert Men Long
226. Jaak Rohtsalu Rakvere M40 Long
227. Aare Kuuseoks Rakvere OK M50 Long
228. Andrus Lein Rakvere ViKe Men Long
229. Aigar Kallas RMK Men Long
230. Kristjan Tõnisson RMK Men Long
231. Rita Uuetalu RMK Women Short
232. Tavo Uuetalu RMK M50 Long
233. Tiina Idavain RMK N50 Long
234. Marko Saar Roosna-Alliku MK Men Long
235. Kalmer Jalast Roosna-Alliku motoklubi Men Long
236. Valeri Homin roosna-alliku motoklubi Men Long
237. Jaak Kivimäe RULLUISUKLUBI ABEC Men Short
238. Maiu Kivimäe Rulluisuklubi ABEC Women Short
239. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC Men Long
240. Kaarel Kuusik Saarepeedi Suusaklubi M20 Long
241. Klen Krünberg Saku Suusaklubi M20 Long
242. Raido Ränkel Saku Suusaklubi M20 Long
243. Tiit Plakk Saku Suusaklubi M50 Long
244. Karen Soosalu Salva Kindlustus M40 Long
245. Aimar Pedari Saue SK M40 Long
246. Kuldar Pruus Saue SK M40 Long
247. Marko Pruus Saue SK Main Class M Long
248. Marliis Odamus Saue SK N15 Short
249. Tarmo Neemela Saue SK M40 Long
250. Tõnu Odamus Saue SK M60 Long
251. Terje Odamus Saue SK N40 Long
252. Urmas Kanep Saue SK M50 Long
253. Argo Kruusmaa SÖMERU SK Men Long
254. Hardi Heinsar Scoutspataljon Team Men Long
255. Kaido Hallik Seiklusporr Men Long
256. Kristjan Karabelnik seikusporr Men Long
257. Gloria Koppa SK BIATHLON Women Short
258. Margus Marrandi SK ESTO Men Long
259. Kalev Vunk SK Felix M40 Long
260. Kaupo Järve SK Fortis Main Class M Long
261. Tanel Uudeberg SK Los Toros Men Long
262. Viljar Vainola SK Mercury Men Short
263. Maris Kaarjärv sk rakke Women Long
264. Allan Jaaska sk stamina Men Long
265. Agu Lehemaa SK SULA M40 Long
266. Jaan Saviir SK SULA M40 Long
267. Jaanus Nõmmisto SK Sula Men Long
268. Siim Jalakas SK Vargamäe M17 Long
269. Margus Karro SK Velo Men Long
270. Manivald Luidre Sparta M50 Long
271. Peep Koidu Sparta M40 Long
272. Kersti Toots Spordiklubi Dünamo Women Short
273. Marek Järve Spordipartner Men Long
274. Viktor Kübard srd Men Long
275. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Long
276. Taavi Kaiv STAMINA M20 Long
277. Urmo Kesküla stamina Men Long
278. Alar Savastver Stamina SK Main Class M Long
279. Taavi Miku SuKl Jõulu Men Long
280. Raul Köster Superfast 7 Men Short
281. Venda Tomson Suprfast7 Men Short
282. Andres Juursalu Suusahullud Men Long
283. Andres Pae Suusahullud Main Class M Long
284. Janek Truu Suusahullud Men Long
285. Priit Reiman suusahullud Men Long
286. Urmet Külaots Suusahullud Men Long
287. Valdur Jaht Suusahullud Men Long
288. Nadežda Poljakova Suusaklubi Firn N60 Long
289. Erko Jullinen Tamsalu AO SUKL Men Long
290. Marek Sikk Tamsalu AO Suusaklubi M17 Long
291. Marii Raudsepp Tamsalu AO Suusaklubi N17 Long
292. Tarvo Klaasimäe Tamsalu AO Suusaklubi Men Long
293. Gaido Kaeramaa Tartu M40 Long
294. Ain Lubi Tartu Suusaklubi Men Long
295. Indrek Valge Tartu Suusaklubi M20 Long
296. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Long
297. Peip Reedi Tartu Suusaklubi M40 Long
298. Raido Rüütli Tartu Suusaklubi Men Long
299. Raul Arula TARTU VELO M50 Long
300. Toomas Viigipuu TARTU VELO M50 Long
301. Andrus Kasekamp Tarvastu SVK Men Long
302. Margus Pikani Tähevärav Men Long
303. Tarmo Tamm Team Mahe Men Long
304. Marek Mägi Tender Ehitus Men Long
305. Guido Soodla TM tasuta kohale M40 Long
306. Rando Rannamets toome Men Long
307. Martin Siimer TOXTOX Men Long
308. Arno Bachaus Tridens Men Long
309. Armin Kõomägi Tugev Tuul M40 Long
310. Veiko Ilves TuuT Men Long
311. Ants Kuusik VAK Staier M60 Long
312. Anna-Kaisa Antalainen valumea Women Short
313. Indrek Vainu valumea Men Short
314. Janno Rodendau Vargamäe Men Long
315. Suulo Maasik VÕRU M60 Long
316. Aimar Türbsal Väike-Maarja RSK Men Long
317. Reiko Zäär võru Men Long
318. Indrek Klampe Võru Biathlon Men Long
319. Taavi Palo Võru SuKl Men Long
320. Ivo Elster Võsaliikur Men Long
321. Jaanus Koval Viljandi Motoklubi Men Long
322. Rainis Karro Vinni-Pajusti Gümnaasium M20 Long
323. Jelena Všivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Women Long
324. Vjatšeslav Všivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Men Long
325. Selin Valk Vooremaa Centrum Men Short
326. Kei Kvarnstrom Walkie-Talkie Women Short
327. Marika Maidla Walkie-Talkie Women Short
328. Paul Lumi Walkie-Talkie Men Short
329. Ago Veilberg West-Sport M40 Long
330. Tanel Talts Westline Team Men Long
331. Kristin Reinaas X41 Women Short
332. Siim Reinaas X41 Men Short
333. Rene Pajus xtri:m³ Men Long
334. Marje Arraste Women Short
335. Aare Heinla M40 Long
336. Aare Pilvet Men Long
337. Aare Tinn Men Short
338. Ago-Jüri Leimann M40 Long
339. Agu Lipping M60 Long
340. Ahti Prits M40 Long
341. Ahto Kruusmann Men Short
342. Ahto Vink M40 Long
343. Aida Novikova Women Short
344. Aiki Laaneots M15 Short
345. Ain Kuldmäe Men Short
346. Air Kool Men Short
347. Airat Fahrutdinov Men Long
348. Aivar Gutmann Men Short
349. Aivar Jõgiaas M40 Long
350. Aivar Käesel M40 Long
351. Aivar Köök M40 Long
352. Aivar Noormets Men Short
353. Aivar Pärnamets M40 Long
354. Aivar Tarre Men Long
355. Aivo Sepp Men Short
356. Ako Truumets Men Long
357. Aksel Puusepp Men Short
358. Alar Ervin Men Short
359. Alar Kess M40 Long
360. Alari Pilliroog Men Long
361. Aleksander Tishtshenkov M50 Long
362. Aleksandr Pugatsov M50 Long
363. Aleksandr Putškov M40 Long
364. Alexander Lott Men Long
365. Alexander Parygin M60 Long
366. Alexei Mudrov M40 Long
367. Alexey Ivanov Men Short
368. Alexey Sergeev M50 Long
369. Allan Alt M40 Long
370. Allan Jakobi Men Long
371. Allan Lainemäe Men Short
372. Allan Toim M50 Long
373. Allar Keerme M20 Long
374. Allar Raidvee M40 Long
375. Alo Ansmann Men Long
376. Alo Kelder Men Long
377. Andero Põllu Men Long
378. Ando Valk Men Short
379. Andreas Baum M15 Short
380. Andrei Alamaa M40 Long
381. Andrei Gapejev Men Short
382. Andrejs Lacis M50 Long
383. Andres Aro Men Long
384. Andres Brakmann Men Long
385. Andres Jaanus M40 Long
386. Andres Kalmer Men Short
387. Andres Keär M40 Long
388. Andres Keba Men Short
389. Andres Kiigemägi M50 Long
390. Andres Matkur Men Long
391. Andres Metsoja Men Long
392. Andres Pak Men Long
393. Andres Peilman Men Short
394. Andrus Annimäe Men Short
395. Andrus Kompus M50 Long
396. Andrus Konga Men Short
397. Andrus Rootalu Men Long
398. Andrus Suviorg M50 Long
399. Andrus Treier M40 Long
400. Andrus Vilt Men Short
401. Andu Värton M60 Long
402. Angelis Palm N15 Short
403. Anneli Ambel Women Short
404. Annely Martin Women Short
405. Annika Altoja N15 Short
406. Anti Kangur Men Short
407. Ants Isak Men Long
408. Ants Liigand M40 Long
409. Ants Sepp Men Short
410. Antti Haljak Men Long
411. Anu Malts Women Short
412. Ardi Eensoo Men Short
413. Armas Elo Men Short
414. Armin Alt Men Long
415. Arne Tennisberg M50 Long
416. Aron Trumm Men Long
417. Art Arvisto Men Long
418. Arto Rammul Men Long
419. Artur Ande Men Short
420. Arved Mägi M50 Long
421. Arvi Käärd M50 Long
422. Arvi Keerpalu Men Long
423. Arvi Schilf M40 Long
424. Arvo Ambel Men Long
425. Arvo Must Men Short
426. Arvo Uudeberg Men Short
427. Assar Tops Men Long
428. Astrit Vaimla Women Short
429. Ave-Katri Pargi Women Short
430. Avo Lomp Men Short
431. Avo Salmar M60 Long
432. Avo Siilak Men Long
433. Avo Vapper M40 Long
434. Üllar Lillmets Men Long
435. Üllar Plangi M40 Long
436. Ülo Tuur M60 Long
437. Ülo Vainura Men Short
438. Ülvi Miilmets Women Short
439. Bruno Lippur Main Class M Long
440. Bruno Münter M50 Long
441. Bruno Sepp Men Long
442. Bruno Tamm Men Long
443. Dagmar Lõhmus Women Short
444. Dita Lince Women Short
445. Dmitry Parygin Men Long
446. Eduard Pukkonen M40 Long
447. Eerik Lossmann M40 Long
448. Eero Kiskonen Men Long
449. Eero Liivrand Men Short
450. Eero Naudi Men Long
451. Eigo Põld Men Short
452. Eiki Orgmets M40 Long
453. Elen Mitt Women Short
454. Elina Lasseron N40 Long
455. Emeri Lepp Men Long
456. Endel Karp M40 Long
457. Enn Jõesaar M40 Long
458. Enno Eilo M40 Long
459. Erik Keerberg M40 Long
460. Erki Lember M20 Long
461. Erki Mölder Men Short
462. Erkki Etverk Men Long
463. Ermo Veelain M40 Long
464. Ervin Antalainen M50 Long
465. Eveli Rebane Women Long
466. Feliks Garipov M60 Long
467. Geidi Kruusmann Women Long
468. Georg Mazurtshak Men Short
469. Georgi Suleiko Men Short
470. Gerth Kivima Men Long
471. Gertrud Aarna N15 Short
472. Greete Steinburg Women Long
473. Guido Salumäe Men Short
474. Gunnar Baum Men Short
475. Gunnar Kask M50 Long
476. Haidar Fahrutdinov M70 Long
477. Hannes Kiipus Men Long
478. Hannes Pool M40 Long
479. Hannes Sepmann Men Short
480. Hannes Veski M40 Long
481. Hanno Traks Men Long
482. Hans Reissaar M15 Short
483. Heigo Paglant Men Long
484. Heigo Saar M40 Long
485. Heiki Brinkmann Men Long
486. Heiki Kulu Men Long
487. Heikki Parve M40 Long
488. Heikko Eist Men Long
489. Helar Kriisa Men Long
490. Heleen Sinijärv N20 Long
491. Helen Arvisto Women Long
492. Helen Tamme Women Short
493. Helgo Tiidor Men Short
494. Helina Maanso Women Short
495. Helle Tuhkla Women Short
496. Helmut Suup M40 Long
497. Henn Linth Men Short
498. Henri Helemäe M15 Short
499. Henry Mäekalle Men Short
500. Hillar Kaeval M50 Long

‹‹ Back

Viru Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
R
EMT Estoloppet 2009
EMT EL2009
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS