estenglv
WAP version
Login form
RSS
XII Tallinna suusamaratoni võitis Eeri Vahtra 22.02.2009 (0)
EMT Estoloppeti sarja kuuluv XII Tallinna suusamaraton sõideti Kõrvemaal imekauni ilmaga ja heades rajatingimustes.
XII Tallinna Suusamaraton toimub 12.02.2009 (0)
Praeguste lumeolude korral XII Tallinna Suusamaraton toimub pühapäeval 22.02.2009
Tallinn Marathon 48 km
Tallinn Marathon 24 km

301 Moved Permanently Date: Mon, 30 Mar 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12th Tallinn Ski Marathon (EMT Estoloppet 2009)
Vesture 2012 2011 2010 
Laiks 22.02.2009
Vieta Aegviidu EST
Veids Slēpošana
Distance 48 km vabatehnika
24 km vabatehnika
Organizētājs MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, Tel. +372 508 9285 korve.ring@mail.ee
HOW TO GET THERE?
REĢISTRĀCIJA IR NOTIKUSI
print
Vārds: Vec.gr: Distance :
Registrations total: 689 Long: 497 Short: 192 Vīrieti: 595 Sievieti: 94 Kommandi: 2 
  Vārds Komanda Vec.gr Distance
1. Anti Arak A&T Men Long
2. Gert Noormets A&T Men Long
3. Ivo Vahtramäe A&T M40 Long
4. Janek Halliväli A&T Men Long
5. Sergei Lopuhhin A&T Men Long
6. Marko Pavlov ABEC Men Long
7. Signe Ventsel ABEC Women Short
8. Kristel Leisalu Advisor Women Short
9. Rivo Kaldvee Advisor Men Long
10. Ants Einsalu albe team M50 Long
11. Toomas Talvik ALBE TEAM M40 Long
12. Kuido Puks Algaja Men Long
13. Heiki Velba Alutaguse SK M20 Long
14. Kaspar Tamm Alutaguse SK M17 Long
15. Madis Kolli Alutaguse SK M17 Long
16. Maris Nurm Alutaguse SK Men Long
17. Paul Nesor Alutaguse SK M17 Long
18. Peep Kivil Alutaguse SK Men Long
19. Riho Keerme Alutaguse SK Men Long
20. Robert Peets Alutaguse SK Men Long
21. Tanel Vähk Alutaguse SK M20 Long
22. Timo Juursalu Alutaguse SK Men Long
23. Timo Lomp Amba SK Men Long
24. Ivar Pilv Ambla SK M40 Long
25. Kalmer Jalast Ambla sk Men Short
26. Raido Rohi Ambla SK Men Long
27. Marii Raudsepp AO Suusaklubi N17 Long
28. Melvin Sinirand Arctic Sport Men Long
29. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club Men Long
30. Aimar Hussar Areal Team Men Long
31. Kaidar Hussar Areal Team Men Long
32. Meelis Kann ASPI Men Long
33. Heiki Käit assa-kesoro M15 Short
34. Annika Raie Audentese SK N20 Long
35. Andres Peilman AUX12V+ Men Short
36. Ivar Heinola AVL Express SK Men Long
37. Daniil Steptsenko Äkke suusaklubi Men Long
38. Vladimir Vsivtsev Äkke suusaklubi Men Long
39. Margus Mitt Bargest Men Long
40. Jaak Helm Barrus Men Long
41. Urmas Voitka Barrus M40 Long
42. Taavi Jürgenson Biatlon Men Short
43. Joonas Jõgi CFC M20 Long
44. Kalev Vist CFC M40 Long
45. Karl Juudas CFC M17 Long
46. Mati Heinsar CFC Men Short
47. Tõnu Ääro CFC Men Short
48. Martin Ääro CFC / Jaak Mae Suusakool Men Short
49. Hjalmar Konno CFC Spordiklubi Men Short
50. Kaido Hanikat Conviso M40 Long
51. Alvar Tiisler Eesti Energia SK M17 Long
52. Andres Saukas Eesti Energia SK M50 Long
53. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Men Long
54. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi Main Class M Long
55. Taavi Raudsaar Eesti Panga Spordiklubi Men Long
56. Martin Sagaja Eesti Raudtee SK Men Long
57. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Long
58. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Men Long
59. Arvo Raja EL Veteran M40 Long
60. Indrek Pak EL Veteran Men Long
61. Kaarel Toss EL Veteran M50 Long
62. Kristjan Lood EL Veteran Men Long
63. Margus Viisut EL Veteran M40 Long
64. Mati Kallemets EL Veteran M60 Long
65. Sulev Muru EL Veteran M50 Long
66. Ulvar Pavlov EL Veteran M40 Long
67. Tiit Kollo EWL M40 Long
68. Anti Oot EXTREME SPORT M50 Long
69. Signe Parm Extreme Sport Women Long
70. Veiko Soo extreme sport M40 Long
71. Nadežda Poljakova Firn SK N60 Long
72. Argo Rohtmets FIXUS SPORT Men Long
73. Margus Pihlakas FORTEX Men Long
74. Sven Pihlakas FORTEX M20 Long
75. Erkki Hõbemägi Haanja Men Long
76. Taavi Lüütsepp Haanja Men Short
77. Vahur Veeroja Haanja Men Long
78. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Men Long
79. Hiie Ormisson Haapsalu-Puhja suusaklubi Women Short
80. Raiko Lipstok Haapsalu-Puhja suusaklubi Men Long
81. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Men Long
82. Margo Päären Hallert M40 Long
83. Aigar Mäesepp Hansa SK Men Long
84. Aivo Kaljumäe Hansa SK Men Long
85. Kaido Ruul Hansa SK Men Long
86. Marco Miil Hansa SK Women Short
87. Monika Merits Hansa SK Women Short
88. Patrick Abner Hansa SK Men Long
89. Rait Pallo Hansa SK Men Long
90. Riika Ploompuu Hansa SK Women Long
91. Silja Scheer Hansa SK Women Short
92. Triin Soha Hansa SK Women Short
93. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Short
94. Marje Viirmann Harju KEK RSK N40 Long
95. Tanel Jürgenson Harmi kool Men Short
96. Andres Sikkal Hauster Motosport Men Long
97. Virgo Karu Hawaii Express M40 Long
98. Raimo Rotberg Head Men Long
99. Kristjan Kivipalu Investment Agency Men Short
100. Kristo Kotkas JRMK Men Long
101. Härmo Haljaste Kaanoni SK Men Long
102. Janek Vallimägi Kaitsevägi Men Long
103. Raivo Terve Kaitsevägi M40 Long
104. Siim Hannus Kaitsevägi Men Long
105. Teet Reinson Kautjala Men Long
106. Anette Raie Keila SUKL N15 Short
107. Mikk Kalamees Keila SUKL Men Long
108. Jaanus Tärnov Kiili Sõprade Selts Men Short
109. Andres Laaniste Koeru SK Men Short
110. Martin Unger Kohtla-Järve Spordihuviklubi M60 Long
111. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Long
112. Kaido Pesor KoMo Men Long
113. Siim Pesor KoMo M15 Short
114. Andrus Danilov Kose TSK Men Long
115. Ilmar Vähi Lõuna Politsei Spordiklubi Main Class M Long
116. Magnus-Mait Ots LEOLA Main Class M Long
117. Sven Aria lextrans M40 Long
118. Marju Tempel Matate sk Women Long
119. Sirje Tempel Matate SK Women Short
120. Tarmo Tempel Matate sk M50 Long
121. Alari Reissaar Mõdriku Men Short
122. Hans Reissaar Mõdriku M15 Short
123. Hillar Reissaar Mõdriku Men Short
124. Marko Sigus mõigu kek Men Short
125. Martin Sigus mõigu kek Men Short
126. Emeri Lepp Mehed Marsilt Men Long
127. Ilmar Raap meie M40 Long
128. Kalev Karp Meie M15 Short
129. Veiko Karp Meie M40 Long
130. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Long
131. Aleksandr Pugatsov Narva SK Firn M50 Long
132. Andrei Nesterov Narva SK Firn M50 Long
133. Andrei Roop Narva SK Firn M50 Long
134. Igor Flavjanov Narva SK Firn Men Long
135. Jevgeni Sokolov Narva SK Firn M60 Long
136. Jevgeni Volosin Narva SK Firn M50 Long
137. Juri Myasnikov Narva SK Firn M40 Long
138. Nikolai Kovalev Narva SK Firn Men Long
139. Viktor Prokhorov Narva SK Firn Men Long
140. Maarja Linda Ojarand Nõmme SK N15 Short
141. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N15 Short
142. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Short
143. Ats Pärnaste NEISER TEAM Main Class M Long
144. Vahur Palu NETSEST M40 Long
145. Heini Tammik OK Kape M50 Long
146. Jana Kink OK Kape N40 Long
147. Margret Zimmermann OK Kape N15 Short
148. Marili Zimmermann OK Kape Women Short
149. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Long
150. Taimar Tilgre ok kobras M40 Long
151. Eeri Vahtra Oti spordiklubi Men Long
152. Norman Pirk Oti Spordiklubi M20 Long
153. Margus Pauts Pautsid Men Short
154. Simo Suursild Pärnu Kalev Aerutamine M17 Long
155. Kaido Saar Püha Loomaaed Main Class M Long
156. Kalevi Jeret püha loomaaed Men Short
157. Siim Suursild Püha Loomaaed Men Long
158. Jürgen Saarniit Piirivalve Lennusalk Men Long
159. Aari Solenikova PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
160. Hiie Laimets PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
161. Ilmar Udam PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
162. Jaan Leppik PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
163. Jaanus Beilmann PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
164. Karel Kulbin PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
165. Katrin Kihuoja PILETILEVI / CRAFT W20 Long
166. Liis Udumäe PILETILEVI / CRAFT Main Class N Long
167. Mehis Rump PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
168. Reimo Nook PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
169. Risto Roonet PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
170. Simmo Kikkas PILETILEVI / CRAFT Main Class M Long
171. Signe Liblikmann PlanetSport Women Short
172. Tarmo Tarlap Porter Racing Men Long
173. Tiimo Tõnisson Porter Racing Men Long
174. Aleksandr Parygin Pskov Ski Club M60 Long
175. Aleksei Mudrov Pskov Ski Club M40 Long
176. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 Long
177. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Men Long
178. Igor Sinelnikov Pskov Ski Club Men Long
179. Viktor Isakov Pskov Ski Club M50 Long
180. Kunnar Vahi Puka SK Men Long
181. Andres Matkur Raineri jooksuklubi Men Long
182. Marek Moldau Raineri jooksuklubi Men Long
183. Jaak Rohtsalu Rakvere OK M40 Long
184. Tanel Saue RKAS Men Short
185. Kristjan Tõnisson RMK Men Long
186. Tiina Idavain RMK N50 Long
187. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC Men Long
188. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Long
189. Karen Soosalu Salva Kindlustus M40 Long
190. Aimar Pedari Saue SK M40 Long
191. Anti Kauk Saue SK M40 Long
192. Kuldar Pruus Saue SK M40 Long
193. Marko Pruus Saue SK Main Class M Long
194. Tarmo Neemela Saue SK M40 Long
195. Tõnu Odamus Saue SK M60 Long
196. Urmas Kanep Saue SK M50 Long
197. Andres Aro Saue Tammed Men Long
198. Argo Kruusmaa SÕMERU SK Men Long
199. Hardi Heinsar Scoutspataljon Men Long
200. Kristjan Karabelnik seiklusporr Men Long
201. Marko Koppa SK Biathlon Men Long
202. Kaupo Järve SK Fortis Main Class M Long
203. Agu Lehemaa SK SULA M40 Long
204. Jaan Saviir SK SULA M40 Long
205. Juhan Lukk SK Sula M60 Long
206. Margus Karro SK Velo Men Long
207. Andre Mets Sparta M20 Long
208. Peep Koidu Sparta M40 Long
209. Priit Talves Sparta spordiselts Men Long
210. Manivald Luidre Spordiklubi Sparta M50 Long
211. Marek Järve Spordipartner Men Long
212. Tõnu Tõnov Spordipartner Men Long
213. Taavi Kaiv STAMINA M20 Long
214. Tarmo Oidjärv Stamina Men Long
215. Villu Zirnask Stamina M40 Long
216. Alar Savastver Stamina SK Main Class M Long
217. Taavi Miku SuKl Jõulu Men Long
218. Jaak Lukk Sula Men Long
219. Andres Juursalu Suusahullud Men Long
220. Andres Pae Suusahullud Main Class M Long
221. Väino Ellamik Suusahullud Men Long
222. Silver Palu TAK Men Long
223. Erko Jullinen Tamsalu AO SK Men Long
224. Mait Sammalsaar Tamsalu AO SK M50 Long
225. Art Soonets Tartu M40 Long
226. Priit Pullerits Tartu M40 Long
227. Markko Abel Tartu Keegliklubi Men Long
228. Indrek Kelk Tartu Maraton M40 Long
229. Ain Lubi Tartu Suusaklubi Men Long
230. Siim Jõesaar Tartu Suusaklubi M17 Long
231. Raul Arula TARTU VELO M50 Long
232. Toomas Viigipuu tartu velo M50 Long
233. Rando Rannamets toome Men Long
234. Arno Bachaus Tridens Men Long
235. Tauno Hang Turbutiim Men Short
236. Janno Rodendau Vargamäe Men Long
237. Indrek Klampe Võru Biathlon Men Long
238. Taavi Palo Võru Suusaklubi / Silja Sport Men Long
239. Reio Sild Viljandi Spordikool M15 Short
240. Indrek Hubel Viljandi Suusaklubi Men Long
241. Jelena Všivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Women Long
242. Vjatšeslav Všivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Men Long
243. Ago Veilberg West-Sport M40 Long
244. Martin Siimer www.toxtox.ee Men Long
245. Rene Pajus xtri:m³ Men Long
246. Aare Ansmitt M40 Long
247. Aare Pilvet Men Long
248. Aare Tinn Men Short
249. Agu Lipping M60 Long
250. Ahti Prits Men Short
251. Ahto Vink M40 Long
252. Aiki Laaneots N15 Short
253. Aimar Liiver Men Long
254. Aimur Uuk M40 Long
255. Ain Kuldmäe Men Short
256. Ain Nemvalts M40 Long
257. Ain Tammik Men Short
258. Aivar Jõgiaas M40 Long
259. Aivar Käesel M40 Long
260. Aivar Pärnamets M40 Long
261. Aivar Saarepuu Men Long
262. Aivar Vilipere Men Short
263. Aksel Puusepp Men Short
264. Alar Alumaa Men Long
265. Alar Kess M40 Long
266. Alar Laaneväli M40 Long
267. Alar Prääm Men Long
268. Alar Sildvee Men Short
269. Alari Vast Men Long
270. Aleksander Tishtshenkov M50 Long
271. Aleksandr Islevski M40 Long
272. Alger Vedler M40 Long
273. Allan Harand Men Long
274. Allan Toim M50 Long
275. Alo Ansmann Men Long
276. Alo Rull Men Short
277. Alo Vister Men Long
278. Andrei Alamaa M40 Long
279. Andrei Jevtušenko Men Long
280. Andres Aamisepp Men Long
281. Andres Alajaan Men Short
282. Andres Jaanus M40 Long
283. Andres Keär M40 Long
284. Andres Kiisler Men Short
285. Andres Pak Men Long
286. Andrus Kasekamp Men Long
287. Andrus Kompus M50 Long
288. Andrus Lein Men Long
289. Andrus Treier M40 Long
290. Andrus Vilt Men Short
291. Angela Rannu N15 Short
292. Anna-Kaisa Antalainen Women Short
293. Anneli Heinsoo Women Short
294. Anti Toplaan M40 Long
295. Ants Liigand M40 Long
296. Ants Sepp Men Short
297. Antti Haljak Men Long
298. Anu Kilki Women Long
299. Anu Koppa Women Short
300. Anu Malts Women Short
301. Anu Tammemägi Women Short
302. Ardi Eensoo Men Short
303. Are Lee M50 Long
304. Argo Maasikmäe Men Long
305. Argo Sildvee Men Short
306. Arne Tennisberg M50 Long
307. Arne Tilk M40 Long
308. Aron Trumm Men Long
309. Artis Locmelis Men Long
310. Arto Rammul Men Long
311. Arvi Käärd M50 Long
312. Arvi Schilf M40 Long
313. Arvo Ambel Men Long
314. Arvo Uudeberg Men Short
315. Assar Tops Men Long
316. Avo Kirsipuu M40 Long
317. Avo Lomp Men Short
318. Avo Loot Men Short
319. Avo Vapper M40 Long
320. Üllar Põld Men Long
321. Ülle Koppen Women Short
322. Ülvi Miilmets Women Short
323. Bruno Lippur Main Class M Long
324. Bruno Münter M50 Long
325. Clelia Piirsoo Women Short
326. Daniel Vasser Men Short
327. Dita Lince Women Short
328. Dmitri Smirnov Men Short
329. Eerik Tamm M40 Long
330. Eero Kiskonen Men Long
331. Eero Liivandi Men Long
332. Eero Mottus Men Long
333. Eeva Avik Women Long
334. Eha Lehtoja N40 Long
335. Eiki Orgmets M40 Long
336. Eino Karvak M40 Long
337. Elina Lasseron N40 Long
338. Elle Tanner Women Short
339. Elmo Raudpuu Men Long
340. Enn Jõesaar M40 Long
341. Epp-Mare Kukemelk Women Short
342. Ergo Mikkor Men Long
343. Erich-Axl Ubaleht Men Short
344. Erik Tammsoo Men Long
345. Erko Karo Men Long
346. Erko Valdmets Men Short
347. Ermo Veelain M40 Long
348. Etko Väli M40 Long
349. Eveli Rebane Women Short
350. Fahrudtinov Airat Men Long
351. Fahrudtinov Haidar M70 Long
352. Feliks Garipov M60 Long
353. Frank Ojarand M15 Short
354. Geidi Kruusmann Women Long
355. Gertrud Aarna N15 Short
356. Guido Salumäe Men Short
357. Hanna-Maria Puhke N17 Long
358. Hannes Kiipus Men Long
359. Hannes Lilp Men Long
360. Hanno Traks Men Long
361. Heiki Kulu Men Long
362. Heikki Parve M40 Long
363. Heikko Eist Men Long
364. Heldur Kuusing M50 Long
365. Heleen Sinijärv Women Short
366. Helen Schneider Women Short
367. Helmut Suup M40 Long
368. Helvin Kaljula Men Long
369. Henno Kaeval Men Long
370. Henri Helemäe M15 Short
371. Herki Raudsepp Men Short
372. Herkki Suurman M40 Long
373. Hillar Kaeval M50 Long
374. Hillar Valk M60 Long
375. Hugo Pastimäe M70 Long
376. Igor Sulemenkov Men Short
377. Ilmar Aun Men Short
378. Indrek Epner Men Long
379. Indrek Karolin Men Long
380. Indrek Laaneveer Men Long
381. Indrek Roasto Men Long
382. Indrek Sabul Men Short
383. Indrek Vainu Men Short
384. Ingrid Krall Women Short
385. Ingrid Puusta Women Short
386. Ingvar Mägi Men Long
387. Ivar Ots M40 Long
388. Ivar Sova Men Long
389. Ivo Mäe Main Class M Long
390. Ivo Põld M40 Long
391. Ivo Stolfot Men Long
392. Ivo Tupits M40 Long
393. Jaak Madissoon M40 Long
394. Jaan-Ants Viirmaa Men Short
395. Jaanus Bauman Main Class M Long
396. Jaanus Kiil Men Short
397. Jaanus Olop Men Long
398. Jaanus Põtter Men Long
399. Jaanus Puks Men Long
400. Jaanus-Peeter Palm M40 Long
401. Jan Raudsepp Men Short
402. Janar Pilvet M20 Long
403. Janek Trepp Men Long
404. Janek Vana Men Long
405. Janis Kreegimets M40 Long
406. Jarek Mäestu Men Long
407. Jüri Ellen Men Long
408. Jüri Kannus M40 Long
409. Jüri Raatma Men Long
410. Jüri Soovik M50 Long
411. Jüri Toom Men Long
412. Joel Armei Men Short
413. Johanna Toplaan Women Short
414. Juhan Kaarma Men Short
415. Jussi Ustal Men Short
416. Kaarel Paabut Men Long
417. Kaarel Kasper Kõrge M15 Short
418. Kadi Laaneots N15 Short
419. Kadri Possul Main Class N Long
420. Kaidar Uibokand Men Long
421. Kaido Grossthal Men Short
422. Kaido Hallik Men Long
423. Kaido Mätlik M50 Long
424. Kaija Hang Women Short
425. Kaire Uiboleht Women Short
426. Kalev Õmmik Men Short
427. Kalev Ruberg M50 Long
428. Kaljo Julge M50 Long
429. Kalle Nurmik Men Long
430. Kalle Taal Men Short
431. Kalmet Kala M40 Long
432. Karel Hussar M15 Short
433. Karel Krist Men Long
434. Karin Laurik Main Class N Long
435. Karl Kuusk Men Short
436. Karli Kõvatomas Main Class M Long
437. Karmo Suurkask M40 Long
438. Kaspar Lood Men Long
439. Kaspar Tamm M15 Short
440. Katrin Kütt N20 Long
441. Katrin Priks N40 Long
442. Kärt Ilja N15 Short
443. Külli Saupõld N40 Long
444. Küllike Puks Women Long
445. Keijo Priks Men Long
446. Keio Nõgel M15 Short
447. Kristjan Ok Men Short
448. Kristjan Vidder M17 Long
449. Kulvo Jõõger Men Long
450. Lauri Sindonen Men Short
451. Lauri Valdmaa Men Long
452. Leili Prans N50 Long
453. Lembit Pallas M50 Long
454. Lenart Kivistik Men Long
455. Lennart Tammest Men Short
456. Liina Jõgisu Men Short
457. Liis Nemvalts Women Short
458. Liisa Kvell Women Long
459. Lilian Estorn N50 Long
460. Lisette Toplaan N15 Short
461. Maarika Männil Women Short
462. Madis Ennuste Men Long
463. Magnar Freimuth Men Long
464. Magnus Künnapas M20 Long
465. Mait Metspalu Men Long
466. Malle Viiburg Women Short
467. Mardo Moumets Men Short
468. Mare-Anne Laane Women Short
469. Marek Antoniak M40 Long
470. Marek Lemsalu Men Long
471. Margoo Reitsakas Women Short
472. Margus Olesk Men Long
473. Margus Kaur M40 Long
474. Margus Lepp Men Long
475. Margus Paim Men Long
476. Margus Piiriste Men Short
477. Margus Salla Men Short
478. Margus Sirvel Men Long
479. Margus Toode M40 Long
480. Mario Saunpere M15 Short
481. Marje Ott N50 Long
482. Marje Talvis Women Short
483. Marju Einroos Women Short
484. Marju Mikli N40 Long
485. Mark Ubaleht M15 Short
486. Marko Karja Men Short
487. Marko Kivisto Men Short
488. Marko Mäekivi Men Long
489. Marko Rohtmets Men Long
490. Mart Einpalu Main Class M Long
491. Mart Kainel M60 Long
492. Mart Norman Men Long
493. Mart Vernik Men Short
494. Marta Olvet Women Short
495. Martin Ansi Men Long
496. Martin Müür Men Long
497. Martin Raie Men Short
498. Martin Reim Men Long
499. Martin Riidamets M50 Long
500. Martin Vallimäe Men Short

‹‹ Atpakaļ

Tallinna Suusamaraton 2009
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
EMT Estoloppet 2009
Tallinna SM 2009
EMT EL2009
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI