estenglv
WAP version
Login form
RSS
XII Tallinna suusamaratoni võitis Eeri Vahtra 22.02.2009 (1)
EMT Estoloppeti sarja kuuluv XII Tallinna suusamaraton sõideti Kõrvemaal imekauni ilmaga ja heades rajatingimustes.
XII Tallinna Suusamaraton toimub 12.02.2009 (0)
Praeguste lumeolude korral XII Tallinna Suusamaraton toimub pühapäeval 22.02.2009
Tallinna Maraton 48 km
Tallinna Maraton 24 km

301 Moved Permanently Date: Mon, 04 May 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Tallinna Maraton (EMT Estoloppet 2009)
Vaata ka 2012 2011 2010 
Aeg 22.02.2009
Koht Aegviidu EST
Spordiala Suusatamine
Distants 48 km vabatehnika
24 km vabatehnika
Korraldaja MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, Tel. +372 508 9285 korve.ring@mail.ee
KOHALEJÕUDMINE
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 689 Pikk: 497 Lühike: 192 Mehi: 595 Naisi: 94 Võistkondade arvestus: 2 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Anti Arak A&T Mehed Pikk
2. Gert Noormets A&T Mehed Pikk
3. Ivo Vahtramäe A&T M40 Pikk
4. Janek Halliväli A&T Mehed Pikk
5. Sergei Lopuhhin A&T Mehed Pikk
6. Marko Pavlov ABEC Mehed Pikk
7. Signe Ventsel ABEC Naised Lühike
8. Kristel Leisalu Advisor Naised Lühike
9. Rivo Kaldvee Advisor Mehed Pikk
10. Ants Einsalu albe team M50 Pikk
11. Toomas Talvik ALBE TEAM M40 Pikk
12. Kuido Puks Algaja Mehed Pikk
13. Heiki Velba Alutaguse SK M20 Pikk
14. Kaspar Tamm Alutaguse SK M17 Pikk
15. Madis Kolli Alutaguse SK M17 Pikk
16. Maris Nurm Alutaguse SK Mehed Pikk
17. Paul Nesor Alutaguse SK M17 Pikk
18. Peep Kivil Alutaguse SK Mehed Pikk
19. Riho Keerme Alutaguse SK Mehed Pikk
20. Robert Peets Alutaguse SK Mehed Pikk
21. Tanel Vähk Alutaguse SK M20 Pikk
22. Timo Juursalu Alutaguse SK Mehed Pikk
23. Timo Lomp Amba SK Mehed Pikk
24. Ivar Pilv Ambla SK M40 Pikk
25. Kalmer Jalast Ambla sk Mehed Lühike
26. Raido Rohi Ambla SK Mehed Pikk
27. Marii Raudsepp AO Suusaklubi N17 Pikk
28. Melvin Sinirand Arctic Sport Mehed Pikk
29. Aivar Ridamäe Arctic Sport Club Mehed Pikk
30. Aimar Hussar Areal Team Mehed Pikk
31. Kaidar Hussar Areal Team Mehed Pikk
32. Meelis Kann ASPI Mehed Pikk
33. Heiki Käit assa-kesoro M15 Lühike
34. Annika Raie Audentese SK N20 Pikk
35. Andres Peilman AUX12V+ Mehed Lühike
36. Ivar Heinola AVL Express SK Mehed Pikk
37. Daniil Steptsenko Äkke suusaklubi Mehed Pikk
38. Vladimir Vsivtsev Äkke suusaklubi Mehed Pikk
39. Margus Mitt Bargest Mehed Pikk
40. Jaak Helm Barrus Mehed Pikk
41. Urmas Voitka Barrus M40 Pikk
42. Taavi Jürgenson Biatlon Mehed Lühike
43. Joonas Jõgi CFC M20 Pikk
44. Kalev Vist CFC M40 Pikk
45. Karl Juudas CFC M17 Pikk
46. Mati Heinsar CFC Mehed Lühike
47. Tõnu Ääro CFC Mehed Lühike
48. Martin Ääro CFC / Jaak Mae Suusakool Mehed Lühike
49. Hjalmar Konno CFC Spordiklubi Mehed Lühike
50. Kaido Hanikat Conviso M40 Pikk
51. Alvar Tiisler Eesti Energia SK M17 Pikk
52. Andres Saukas Eesti Energia SK M50 Pikk
53. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Mehed Pikk
54. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi Põhiklass M Pikk
55. Taavi Raudsaar Eesti Panga Spordiklubi Mehed Pikk
56. Martin Sagaja Eesti Raudtee SK Mehed Pikk
57. Alar Just Eesti Worldloppeti Klubi M40 Pikk
58. Indrek Pain Eesti Worldloppeti Klubi Mehed Pikk
59. Arvo Raja EL Veteran M40 Pikk
60. Indrek Pak EL Veteran Mehed Pikk
61. Kaarel Toss EL Veteran M50 Pikk
62. Kristjan Lood EL Veteran Mehed Pikk
63. Margus Viisut EL Veteran M40 Pikk
64. Mati Kallemets EL Veteran M60 Pikk
65. Sulev Muru EL Veteran M50 Pikk
66. Ulvar Pavlov EL Veteran M40 Pikk
67. Tiit Kollo EWL M40 Pikk
68. Anti Oot EXTREME SPORT M50 Pikk
69. Signe Parm Extreme Sport Naised Pikk
70. Veiko Soo extreme sport M40 Pikk
71. Nadežda Poljakova Firn SK N60 Pikk
72. Argo Rohtmets FIXUS SPORT Mehed Pikk
73. Margus Pihlakas FORTEX Mehed Pikk
74. Sven Pihlakas FORTEX M20 Pikk
75. Erkki Hõbemägi Haanja Mehed Pikk
76. Taavi Lüütsepp Haanja Mehed Lühike
77. Vahur Veeroja Haanja Mehed Pikk
78. Pait Hirv Haanja Rattaklubi Mehed Pikk
79. Hiie Ormisson Haapsalu-Puhja suusaklubi Naised Lühike
80. Raiko Lipstok Haapsalu-Puhja suusaklubi Mehed Pikk
81. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Mehed Pikk
82. Margo Päären Hallert M40 Pikk
83. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed Pikk
84. Aivo Kaljumäe Hansa SK Mehed Pikk
85. Kaido Ruul Hansa SK Mehed Pikk
86. Marco Miil Hansa SK Naised Lühike
87. Monika Merits Hansa SK Naised Lühike
88. Patrick Abner Hansa SK Mehed Pikk
89. Rait Pallo Hansa SK Mehed Pikk
90. Riika Ploompuu Hansa SK Naised Pikk
91. Silja Scheer Hansa SK Naised Lühike
92. Triin Soha Hansa SK Naised Lühike
93. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Lühike
94. Marje Viirmann Harju KEK RSK N40 Pikk
95. Tanel Jürgenson Harmi kool Mehed Lühike
96. Andres Sikkal Hauster Motosport Mehed Pikk
97. Virgo Karu Hawaii Express M40 Pikk
98. Raimo Rotberg Head Mehed Pikk
99. Kristjan Kivipalu Investment Agency Mehed Lühike
100. Kristo Kotkas JRMK Mehed Pikk
101. Härmo Haljaste Kaanoni SK Mehed Pikk
102. Janek Vallimägi Kaitsevägi Mehed Pikk
103. Raivo Terve Kaitsevägi M40 Pikk
104. Siim Hannus Kaitsevägi Mehed Pikk
105. Teet Reinson Kautjala Mehed Pikk
106. Anette Raie Keila SUKL N15 Lühike
107. Mikk Kalamees Keila SUKL Mehed Pikk
108. Jaanus Tärnov Kiili Sõprade Selts Mehed Lühike
109. Andres Laaniste Koeru SK Mehed Lühike
110. Martin Unger Kohtla-Järve Spordihuviklubi M60 Pikk
111. Illart Jool Kohtla-Nõmme SK M40 Pikk
112. Kaido Pesor KoMo Mehed Pikk
113. Siim Pesor KoMo M15 Lühike
114. Andrus Danilov Kose TSK Mehed Pikk
115. Ilmar Vähi Lõuna Politsei Spordiklubi Põhiklass M Pikk
116. Magnus-Mait Ots LEOLA Põhiklass M Pikk
117. Sven Aria lextrans M40 Pikk
118. Marju Tempel Matate sk Naised Pikk
119. Sirje Tempel Matate SK Naised Lühike
120. Tarmo Tempel Matate sk M50 Pikk
121. Alari Reissaar Mõdriku Mehed Lühike
122. Hans Reissaar Mõdriku M15 Lühike
123. Hillar Reissaar Mõdriku Mehed Lühike
124. Marko Sigus mõigu kek Mehed Lühike
125. Martin Sigus mõigu kek Mehed Lühike
126. Emeri Lepp Mehed Marsilt Mehed Pikk
127. Ilmar Raap meie M40 Pikk
128. Kalev Karp Meie M15 Lühike
129. Veiko Karp Meie M40 Pikk
130. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
131. Aleksandr Pugatsov Narva SK Firn M50 Pikk
132. Andrei Nesterov Narva SK Firn M50 Pikk
133. Andrei Roop Narva SK Firn M50 Pikk
134. Igor Flavjanov Narva SK Firn Mehed Pikk
135. Jevgeni Sokolov Narva SK Firn M60 Pikk
136. Jevgeni Volosin Narva SK Firn M50 Pikk
137. Juri Myasnikov Narva SK Firn M40 Pikk
138. Nikolai Kovalev Narva SK Firn Mehed Pikk
139. Viktor Prokhorov Narva SK Firn Mehed Pikk
140. Maarja Linda Ojarand Nõmme SK N15 Lühike
141. Maarja-Liis Salumäe Nõmme SK N15 Lühike
142. Toomas Kollo Nõmme SK M15 Lühike
143. Ats Pärnaste NEISER TEAM Põhiklass M Pikk
144. Vahur Palu NETSEST M40 Pikk
145. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
146. Jana Kink OK Kape N40 Pikk
147. Margret Zimmermann OK Kape N15 Lühike
148. Marili Zimmermann OK Kape Naised Lühike
149. Meelis Zimmermann OK Kape M40 Pikk
150. Taimar Tilgre ok kobras M40 Pikk
151. Eeri Vahtra Oti spordiklubi Mehed Pikk
152. Norman Pirk Oti Spordiklubi M20 Pikk
153. Margus Pauts Pautsid Mehed Lühike
154. Simo Suursild Pärnu Kalev Aerutamine M17 Pikk
155. Kaido Saar Püha Loomaaed Põhiklass M Pikk
156. Kalevi Jeret püha loomaaed Mehed Lühike
157. Siim Suursild Püha Loomaaed Mehed Pikk
158. Jürgen Saarniit Piirivalve Lennusalk Mehed Pikk
159. Aari Solenikova PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
160. Hiie Laimets PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
161. Ilmar Udam PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
162. Jaan Leppik PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
163. Jaanus Beilmann PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
164. Karel Kulbin PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
165. Katrin Kihuoja PILETILEVI / CRAFT N20 Pikk
166. Liis Udumäe PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
167. Mehis Rump PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
168. Reimo Nook PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
169. Risto Roonet PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
170. Simmo Kikkas PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
171. Signe Liblikmann PlanetSport Naised Lühike
172. Tarmo Tarlap Porter Racing Mehed Pikk
173. Tiimo Tõnisson Porter Racing Mehed Pikk
174. Aleksandr Parygin Pskov Ski Club M60 Pikk
175. Aleksei Mudrov Pskov Ski Club M40 Pikk
176. Alexey Sergeev Pskov Ski Club M50 Pikk
177. Dmitry Parygin Pskov Ski Club Mehed Pikk
178. Igor Sinelnikov Pskov Ski Club Mehed Pikk
179. Viktor Isakov Pskov Ski Club M50 Pikk
180. Kunnar Vahi Puka SK Mehed Pikk
181. Andres Matkur Raineri jooksuklubi Mehed Pikk
182. Marek Moldau Raineri jooksuklubi Mehed Pikk
183. Jaak Rohtsalu Rakvere OK M40 Pikk
184. Tanel Saue RKAS Mehed Lühike
185. Kristjan Tõnisson RMK Mehed Pikk
186. Tiina Idavain RMK N50 Pikk
187. Raul Kõvask Rulluisuklubi ABEC Mehed Pikk
188. Tarmo Fimberg Rulluisuklubi ABEC M40 Pikk
189. Karen Soosalu Salva Kindlustus M40 Pikk
190. Aimar Pedari Saue SK M40 Pikk
191. Anti Kauk Saue SK M40 Pikk
192. Kuldar Pruus Saue SK M40 Pikk
193. Marko Pruus Saue SK Põhiklass M Pikk
194. Tarmo Neemela Saue SK M40 Pikk
195. Tõnu Odamus Saue SK M60 Pikk
196. Urmas Kanep Saue SK M50 Pikk
197. Andres Aro Saue Tammed Mehed Pikk
198. Argo Kruusmaa SÕMERU SK Mehed Pikk
199. Hardi Heinsar Scoutspataljon Mehed Pikk
200. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed Pikk
201. Marko Koppa SK Biathlon Mehed Pikk
202. Kaupo Järve SK Fortis Põhiklass M Pikk
203. Agu Lehemaa SK SULA M40 Pikk
204. Jaan Saviir SK SULA M40 Pikk
205. Juhan Lukk SK Sula M60 Pikk
206. Margus Karro SK Velo Mehed Pikk
207. Andre Mets Sparta M20 Pikk
208. Peep Koidu Sparta M40 Pikk
209. Priit Talves Sparta spordiselts Mehed Pikk
210. Manivald Luidre Spordiklubi Sparta M50 Pikk
211. Marek Järve Spordipartner Mehed Pikk
212. Tõnu Tõnov Spordipartner Mehed Pikk
213. Taavi Kaiv STAMINA M20 Pikk
214. Tarmo Oidjärv Stamina Mehed Pikk
215. Villu Zirnask Stamina M40 Pikk
216. Alar Savastver Stamina SK Põhiklass M Pikk
217. Taavi Miku SuKl Jõulu Mehed Pikk
218. Jaak Lukk Sula Mehed Pikk
219. Andres Juursalu Suusahullud Mehed Pikk
220. Andres Pae Suusahullud Põhiklass M Pikk
221. Väino Ellamik Suusahullud Mehed Pikk
222. Silver Palu TAK Mehed Pikk
223. Erko Jullinen Tamsalu AO SK Mehed Pikk
224. Mait Sammalsaar Tamsalu AO SK M50 Pikk
225. Art Soonets Tartu M40 Pikk
226. Priit Pullerits Tartu M40 Pikk
227. Markko Abel Tartu Keegliklubi Mehed Pikk
228. Indrek Kelk Tartu Maraton M40 Pikk
229. Ain Lubi Tartu Suusaklubi Mehed Pikk
230. Siim Jõesaar Tartu Suusaklubi M17 Pikk
231. Raul Arula TARTU VELO M50 Pikk
232. Toomas Viigipuu tartu velo M50 Pikk
233. Rando Rannamets toome Mehed Pikk
234. Arno Bachaus Tridens Mehed Pikk
235. Tauno Hang Turbutiim Mehed Lühike
236. Janno Rodendau Vargamäe Mehed Pikk
237. Indrek Klampe Võru Biathlon Mehed Pikk
238. Taavi Palo Võru Suusaklubi / Silja Sport Mehed Pikk
239. Reio Sild Viljandi Spordikool M15 Lühike
240. Indrek Hubel Viljandi Suusaklubi Mehed Pikk
241. Jelena Všivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Naised Pikk
242. Vjatšeslav Všivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Pikk
243. Ago Veilberg West-Sport M40 Pikk
244. Martin Siimer www.toxtox.ee Mehed Pikk
245. Rene Pajus xtri:m³ Mehed Pikk
246. Aare Ansmitt M40 Pikk
247. Aare Pilvet Mehed Pikk
248. Aare Tinn Mehed Lühike
249. Agu Lipping M60 Pikk
250. Ahti Prits Mehed Lühike
251. Ahto Vink M40 Pikk
252. Aiki Laaneots N15 Lühike
253. Aimar Liiver Mehed Pikk
254. Aimur Uuk M40 Pikk
255. Ain Kuldmäe Mehed Lühike
256. Ain Nemvalts M40 Pikk
257. Ain Tammik Mehed Lühike
258. Aivar Jõgiaas M40 Pikk
259. Aivar Käesel M40 Pikk
260. Aivar Pärnamets M40 Pikk
261. Aivar Saarepuu Mehed Pikk
262. Aivar Vilipere Mehed Lühike
263. Aksel Puusepp Mehed Lühike
264. Alar Alumaa Mehed Pikk
265. Alar Kess M40 Pikk
266. Alar Laaneväli M40 Pikk
267. Alar Prääm Mehed Pikk
268. Alar Sildvee Mehed Lühike
269. Alari Vast Mehed Pikk
270. Aleksander Tishtshenkov M50 Pikk
271. Aleksandr Islevski M40 Pikk
272. Alger Vedler M40 Pikk
273. Allan Harand Mehed Pikk
274. Allan Toim M50 Pikk
275. Alo Ansmann Mehed Pikk
276. Alo Rull Mehed Lühike
277. Alo Vister Mehed Pikk
278. Andrei Alamaa M40 Pikk
279. Andrei Jevtušenko Mehed Pikk
280. Andres Aamisepp Mehed Pikk
281. Andres Alajaan Mehed Lühike
282. Andres Jaanus M40 Pikk
283. Andres Keär M40 Pikk
284. Andres Kiisler Mehed Lühike
285. Andres Pak Mehed Pikk
286. Andrus Kasekamp Mehed Pikk
287. Andrus Kompus M50 Pikk
288. Andrus Lein Mehed Pikk
289. Andrus Treier M40 Pikk
290. Andrus Vilt Mehed Lühike
291. Angela Rannu N15 Lühike
292. Anna-Kaisa Antalainen Naised Lühike
293. Anneli Heinsoo Naised Lühike
294. Anti Toplaan M40 Pikk
295. Ants Liigand M40 Pikk
296. Ants Sepp Mehed Lühike
297. Antti Haljak Mehed Pikk
298. Anu Kilki Naised Pikk
299. Anu Koppa Naised Lühike
300. Anu Malts Naised Lühike
301. Anu Tammemägi Naised Lühike
302. Ardi Eensoo Mehed Lühike
303. Are Lee M50 Pikk
304. Argo Maasikmäe Mehed Pikk
305. Argo Sildvee Mehed Lühike
306. Arne Tennisberg M50 Pikk
307. Arne Tilk M40 Pikk
308. Aron Trumm Mehed Pikk
309. Artis Locmelis Mehed Pikk
310. Arto Rammul Mehed Pikk
311. Arvi Käärd M50 Pikk
312. Arvi Schilf M40 Pikk
313. Arvo Ambel Mehed Pikk
314. Arvo Uudeberg Mehed Lühike
315. Assar Tops Mehed Pikk
316. Avo Kirsipuu M40 Pikk
317. Avo Lomp Mehed Lühike
318. Avo Loot Mehed Lühike
319. Avo Vapper M40 Pikk
320. Üllar Põld Mehed Pikk
321. Ülle Koppen Naised Lühike
322. Ülvi Miilmets Naised Lühike
323. Bruno Lippur Põhiklass M Pikk
324. Bruno Münter M50 Pikk
325. Clelia Piirsoo Naised Lühike
326. Daniel Vasser Mehed Lühike
327. Dita Lince Naised Lühike
328. Dmitri Smirnov Mehed Lühike
329. Eerik Tamm M40 Pikk
330. Eero Kiskonen Mehed Pikk
331. Eero Liivandi Mehed Pikk
332. Eero Mottus Mehed Pikk
333. Eeva Avik Naised Pikk
334. Eha Lehtoja N40 Pikk
335. Eiki Orgmets M40 Pikk
336. Eino Karvak M40 Pikk
337. Elina Lasseron N40 Pikk
338. Elle Tanner Naised Lühike
339. Elmo Raudpuu Mehed Pikk
340. Enn Jõesaar M40 Pikk
341. Epp-Mare Kukemelk Naised Lühike
342. Ergo Mikkor Mehed Pikk
343. Erich-Axl Ubaleht Mehed Lühike
344. Erik Tammsoo Mehed Pikk
345. Erko Karo Mehed Pikk
346. Erko Valdmets Mehed Lühike
347. Ermo Veelain M40 Pikk
348. Etko Väli M40 Pikk
349. Eveli Rebane Naised Lühike
350. Fahrudtinov Airat Mehed Pikk
351. Fahrudtinov Haidar M70 Pikk
352. Feliks Garipov M60 Pikk
353. Frank Ojarand M15 Lühike
354. Geidi Kruusmann Naised Pikk
355. Gertrud Aarna N15 Lühike
356. Guido Salumäe Mehed Lühike
357. Hanna-Maria Puhke N17 Pikk
358. Hannes Kiipus Mehed Pikk
359. Hannes Lilp Mehed Pikk
360. Hanno Traks Mehed Pikk
361. Heiki Kulu Mehed Pikk
362. Heikki Parve M40 Pikk
363. Heikko Eist Mehed Pikk
364. Heldur Kuusing M50 Pikk
365. Heleen Sinijärv Naised Lühike
366. Helen Schneider Naised Lühike
367. Helmut Suup M40 Pikk
368. Helvin Kaljula Mehed Pikk
369. Henno Kaeval Mehed Pikk
370. Henri Helemäe M15 Lühike
371. Herki Raudsepp Mehed Lühike
372. Herkki Suurman M40 Pikk
373. Hillar Kaeval M50 Pikk
374. Hillar Valk M60 Pikk
375. Hugo Pastimäe M70 Pikk
376. Igor Sulemenkov Mehed Lühike
377. Ilmar Aun Mehed Lühike
378. Indrek Epner Mehed Pikk
379. Indrek Karolin Mehed Pikk
380. Indrek Laaneveer Mehed Pikk
381. Indrek Roasto Mehed Pikk
382. Indrek Sabul Mehed Lühike
383. Indrek Vainu Mehed Lühike
384. Ingrid Krall Naised Lühike
385. Ingrid Puusta Naised Lühike
386. Ingvar Mägi Mehed Pikk
387. Ivar Ots M40 Pikk
388. Ivar Sova Mehed Pikk
389. Ivo Mäe Põhiklass M Pikk
390. Ivo Põld M40 Pikk
391. Ivo Stolfot Mehed Pikk
392. Ivo Tupits M40 Pikk
393. Jaak Madissoon M40 Pikk
394. Jaan-Ants Viirmaa Mehed Lühike
395. Jaanus Bauman Põhiklass M Pikk
396. Jaanus Kiil Mehed Lühike
397. Jaanus Olop Mehed Pikk
398. Jaanus Põtter Mehed Pikk
399. Jaanus Puks Mehed Pikk
400. Jaanus-Peeter Palm M40 Pikk
401. Jan Raudsepp Mehed Lühike
402. Janar Pilvet M20 Pikk
403. Janek Trepp Mehed Pikk
404. Janek Vana Mehed Pikk
405. Janis Kreegimets M40 Pikk
406. Jarek Mäestu Mehed Pikk
407. Jüri Ellen Mehed Pikk
408. Jüri Kannus M40 Pikk
409. Jüri Raatma Mehed Pikk
410. Jüri Soovik M50 Pikk
411. Jüri Toom Mehed Pikk
412. Joel Armei Mehed Lühike
413. Johanna Toplaan Naised Lühike
414. Juhan Kaarma Mehed Lühike
415. Jussi Ustal Mehed Lühike
416. Kaarel Paabut Mehed Pikk
417. Kaarel Kasper Kõrge M15 Lühike
418. Kadi Laaneots N15 Lühike
419. Kadri Possul Põhiklass N Pikk
420. Kaidar Uibokand Mehed Pikk
421. Kaido Grossthal Mehed Lühike
422. Kaido Hallik Mehed Pikk
423. Kaido Mätlik M50 Pikk
424. Kaija Hang Naised Lühike
425. Kaire Uiboleht Naised Lühike
426. Kalev Õmmik Mehed Lühike
427. Kalev Ruberg M50 Pikk
428. Kaljo Julge M50 Pikk
429. Kalle Nurmik Mehed Pikk
430. Kalle Taal Mehed Lühike
431. Kalmet Kala M40 Pikk
432. Karel Hussar M15 Lühike
433. Karel Krist Mehed Pikk
434. Karin Laurik Põhiklass N Pikk
435. Karl Kuusk Mehed Lühike
436. Karli Kõvatomas Põhiklass M Pikk
437. Karmo Suurkask M40 Pikk
438. Kaspar Lood Mehed Pikk
439. Kaspar Tamm M15 Lühike
440. Katrin Kütt N20 Pikk
441. Katrin Priks N40 Pikk
442. Kärt Ilja N15 Lühike
443. Külli Saupõld N40 Pikk
444. Küllike Puks Naised Pikk
445. Keijo Priks Mehed Pikk
446. Keio Nõgel M15 Lühike
447. Kristjan Ok Mehed Lühike
448. Kristjan Vidder M17 Pikk
449. Kulvo Jõõger Mehed Pikk
450. Lauri Sindonen Mehed Lühike
451. Lauri Valdmaa Mehed Pikk
452. Leili Prans N50 Pikk
453. Lembit Pallas M50 Pikk
454. Lenart Kivistik Mehed Pikk
455. Lennart Tammest Mehed Lühike
456. Liina Jõgisu Mehed Lühike
457. Liis Nemvalts Naised Lühike
458. Liisa Kvell Naised Pikk
459. Lilian Estorn N50 Pikk
460. Lisette Toplaan N15 Lühike
461. Maarika Männil Naised Lühike
462. Madis Ennuste Mehed Pikk
463. Magnar Freimuth Mehed Pikk
464. Magnus Künnapas M20 Pikk
465. Mait Metspalu Mehed Pikk
466. Malle Viiburg Naised Lühike
467. Mardo Moumets Mehed Lühike
468. Mare-Anne Laane Naised Lühike
469. Marek Antoniak M40 Pikk
470. Marek Lemsalu Mehed Pikk
471. Margoo Reitsakas Naised Lühike
472. Margus Olesk Mehed Pikk
473. Margus Kaur M40 Pikk
474. Margus Lepp Mehed Pikk
475. Margus Paim Mehed Pikk
476. Margus Piiriste Mehed Lühike
477. Margus Salla Mehed Lühike
478. Margus Sirvel Mehed Pikk
479. Margus Toode M40 Pikk
480. Mario Saunpere M15 Lühike
481. Marje Ott N50 Pikk
482. Marje Talvis Naised Lühike
483. Marju Einroos Naised Lühike
484. Marju Mikli N40 Pikk
485. Mark Ubaleht M15 Lühike
486. Marko Karja Mehed Lühike
487. Marko Kivisto Mehed Lühike
488. Marko Mäekivi Mehed Pikk
489. Marko Rohtmets Mehed Pikk
490. Mart Einpalu Põhiklass M Pikk
491. Mart Kainel M60 Pikk
492. Mart Norman Mehed Pikk
493. Mart Vernik Mehed Lühike
494. Marta Olvet Naised Lühike
495. Martin Ansi Mehed Pikk
496. Martin Müür Mehed Pikk
497. Martin Raie Mehed Lühike
498. Martin Reim Mehed Pikk
499. Martin Riidamets M50 Pikk
500. Martin Vallimäe Mehed Lühike

‹‹ Tagasi

Tallinna Suusamaraton 2009
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Salmiakki, , 11.03.2009 11:01
Kas maratoni pilte ka kuskil näeb?
suusanurk, , 27.02.2009 20:11
http://sport.err.ee/suusk.php?0588509
Risto, , 26.02.2009 18:57
Lugesin just ETV suusaportaalist Kaarel Zilmeri lugu. Hea käsitlus ja super pildid ning palju õpetlikke tähelepanekuid Soovitan lugeda
Raul, , 25.02.2009 10:50
Ma sain oma altimeetri järgi tõusumeetreid 490. Tartus tuli mul tõusu 635 ja laskumist 725 m. Samas tekkis mul küsimus distantsi pikkuse suhtes - minu SE701 geps näitas selleks vaid 46,17 ja ei usu, et need järsud tõusud nii palju distantis maha võtsid (Tartu 63 km puhul näitas geps suht sarnase 62,5 km)
AH, , 24.02.2009 13:55
Ma arvan, et oma osa mängib ka järjest kasvav "maratoniväsimus". Kui arvestada, et iga nädalalõpp on maraton, siis mingi hetk hakkab see ka end tunda andma. Mina soovitan iga järgmine maraton algust veidi rahulikumalt võtta, kuni end käima saab. Peab olema enesekindlust ning usku oma temposse, kas olla kiire alguses ja üritada grupis püsida või siis üritada lõpus korjata kohti.. Mul selline küsimus - kas keegi on kuskil märganud infot, palju temperatuur mõjutab energiakulu? Pean silmas suusatamist ning kasvõi ekstreemselt võttes nt. -20 vs -10 vs 0 vs 5 kraadi? Palju läheb energiat keha soojendamisele jahutamisel protsentuaalselt võrreldes sõitmise endaga? Äkki hr. Zilmer satub vaatama
Tamsalu sv Tallinn, , 24.02.2009 11:30
Laskumised suht sarnased, nii mõnigi kurviga ja tahtis välja kiskuda. Rada laskumistel kehvakene aga kõrval jällegi oli suht sile, et polnud rada vajagi. Tallinna maratoni teeb vast raskemaks/kehvemaks järsemad laskumised aga see ongi see eripära. Tamsalu kindlalt kergem. Suuremad tõusud proportsionaalsemalt jaotunud, st. et võimalus paremini vahepeal välja puhata. Tallinna omal tekkis teisel ringil nn pehme jala tunne ja no ei läinud enam ära, Tamsalus seda tunnet polnud, kuigi läbitud kilomeetreid oli siis poole vähem. Ajad olid võrdsed mõlemal maratonil, nii et võta sa kinni....
Miks, , 24.02.2009 10:01
Miks ei või võrrelda Tamsalut ja Tallinnat? Vähemalt sel aastal oli küll Tamsalu maratoni rada kergem, kui Tallinna oma. Ja Alutaguse omakorda neist kõigist kergem. Tamsalus tegi liikumise vaid raskeks külmast tingitud kehv libisemine nagu Alutagusel soojast ilmast tingitud kehv libisemine ja pidamine. Pealegi olid Tamsalus laskumised paremas korras, kui Tallinnas.
huviline to AH, , 23.02.2009 21:52
Thanks, infi eest.Olen sõitnud kõik 4 mar.sel aastal ja eilsel esmakordselt võttis jala pehmeks mõnel järsema tõusu lõpus.
Vale statistika!, , 23.02.2009 20:38
Ära võrdle Tallinnat ja Tamsalut. Võrdle Tamsalut ja Alutagust ning tee siis üldistusi. Andmed on ees aga analüüs läheb ikka rappa.
ja, , 23.02.2009 17:49
Statistiliselt siis tuleb tõusumeetreid k´ilomeetri kohta järgmiselt Tamsalu 7.6m/km , Alutaguse 5.7m /km, Tartu 10.4 m/km ja Tallinn 11.0m/km.....Tartu kohta tuleb jah uskumatult palju tõusumeetreid, aga seal tuleb arvestada, et seal tõusud mõned pikad 3-4km (Harimägi), aga suht lauged. Tallinna ja Tamsalu tõusud on järsud, samas tõusude vahel pikad metsasihid mis täiesti siledad.


Kõige populaarsemad
EMT Estoloppet 2009
Tallinna SM 2009
EMT EL2009
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE