estenglv
WAP version
Login form
RSS
Infoks Haanja Suusamaratonil osalejatele 06.03.2009 (1)
Haanja Maratonile on eelregistreerinud rekordilised 1300 võistlejat. Lisaks on Eesti murdmaakoondisest oma osavõtust teatanud Tatjana Mannima, Priit Narusk, Anti Saarepuu, Algo Kärp teatab
Haanja Maraton 40 km
Haanja Maraton 22 km

301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
37. Haanja Maraton (EMT Estoloppet 2009)
Vaata ka 2012 2011 2010 
Aeg 08.03.2009
Koht Haanja EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km klassikaline tehnika start 11:00
22 km klassikaline tehnika start 11:15
Korraldaja MTÜ Haanja Suusaklubi, Urmas Veeroja, Tel. +372 517 4578 www.haanjamaraton.ee haanja@haanjamaraton.ee 
STARDINIMEKIRI PROGRAMM
REGISTREERITUD
print
Nimi: Vanuseklass: Distants:
Kokku registreerunud: 1300 Pikk: 975 Lühike: 325 Mehi: 1080 Naisi: 220 Võistkondade arvestus: 2 
  Nimi Võistkond Vanuseklass Distants
1. Tõnu Hendrikson AS Eltel Networks Mehed Pikk
2. Tarvo Treier Ericsson Eesti AS Mehed Pikk
3. Madis Kollo Nõmme SK Mehed Pikk
4. Andero Põllu - Mehed Pikk
5. Mika Arto Juhani Keränen - Mehed Lühike
6. Mario Käära ABB Üksikvõitlejad Mehed Pikk
7. Raivo Melsas abb üksikvõitlejad Mehed Pikk
8. Tarmo Fimberg ABEC/Skorpion M40 Pikk
9. Meelis Kibena Aigren M40 Pikk
10. Ants Einsalu albe team M50 Pikk
11. Kuido Puks Algaja Mehed Pikk
12. Priit Rooden Alpiklubi Firn Mehed Pikk
13. Uldis Bertuks Aluksne M50 Pikk
14. Argo Keerme Alutaguse Suusaklubi Mehed Pikk
15. Riho Keerme Alutaguse Suusaklubi Mehed Pikk
16. Allar Keerme Alutaguse-Jõhvi M20 Pikk
17. Heiki Velba Alutaguse-Jõhvi M20 Pikk
18. Madis Kolli Alutaguse-Jõhvi M17 Pikk
19. Peep Kivil Alutaguse-Jõhvi Mehed Pikk
20. Tanel Vähk Alutaguse-Jõhvi M20 Pikk
21. Hanna-Maria Puhke Ambla SK N17 Pikk
22. Raido Rohi Ambla SK Mehed Pikk
23. Rauno Puhke Ambla SK M20 Pikk
24. Priit Tasane Amer Sport M40 Pikk
25. Martin Ansi Ansitech Mehed Pikk
26. Rünno Sulg Arco Vara SK Mehed Pikk
27. Aimar Hussar Areal Team Mehed Pikk
28. Kaidar Hussar Areal Team Mehed Pikk
29. Ergo Mikkor AS EMT Mehed Pikk
30. Jüri Speek AS EMT Mehed Pikk
31. Piret Jürman AS EMT Naised Lühike
32. Guido Pärnits ülemiste M40 Pikk
33. Sten Pärnits ülemiste M20 Pikk
34. Ainars Mazurs BEBIS M40 Pikk
35. Argo Priivits Black Pole Mehed Pikk
36. Rainer Kuhi Black Pole Mehed Pikk
37. Rait Põllendik Blackpole Mehed Pikk
38. Juris Kokins Cesis M50 Pikk
39. Kristiine Kokina Cesis Naised Lühike
40. Hjalmar Konno CFC Mehed Lühike
41. Tanel Jürgenson CFC Mehed Lühike
42. Janek Leer Citroen team Mehed Pikk
43. Kaido Hanikat Conviso M40 Pikk
44. Jaan Krela Dünamo M40 Pikk
45. Veiko Hintsov Deloitte M40 Pikk
46. Arvi Keerpalu EE Spordiklubi Mehed Pikk
47. Alvar Tiisler Eesti Energia SK M17 Pikk
48. Andres Saukas Eesti Energia SK M50 Pikk
49. Tõnu Roosve Eesti Energia SK Mehed Pikk
50. Mihkel Nõmmela Eesti Panga Spordiklubi Põhiklass M Pikk
51. Kaupo Jalasto Eesti Worldloppet klubi M50 Pikk
52. Targo Kalamees Ehitusfüüsika Mehed Pikk
53. Sairos Hõrak EKSO M40 Pikk
54. Urmas Johanson Ekstreempark Mehed Pikk
55. Arvo Raja EL veteran Mehed Pikk
56. Indrek Pak EL veteran Mehed Pikk
57. Kaarel Toss EL veteran Mehed Pikk
58. Kristjan Lood EL veteran Mehed Pikk
59. Margus Viisut EL veteran Mehed Pikk
60. Mati Kallemets EL veteran Mehed Pikk
61. Sulev Muru EL veteran Mehed Pikk
62. Ulvar Pavlov EL veteran Mehed Pikk
63. Sulev Kraam Elion Ettevõtted Mehed Pikk
64. Arthur Raichmann Europcar Mehed Pikk
65. Raul Olesk EWK M40 Pikk
66. Tiit Kollo EWL M40 Pikk
67. Arto Rammul Extreme Sport Mehed Pikk
68. Tanel Veski EXTREME SPORT Mehed Pikk
69. Anti Oot Extreme Team M50 Pikk
70. Aleksei Lavrovski FIRN M60 Pikk
71. Andrei Nesterov FIRN M50 Pikk
72. Andrei Roop FIRN M50 Pikk
73. Igor Flavjanov FIRN Mehed Pikk
74. Juri Masnikov FIRN M40 Pikk
75. Teet Lill G4S Lõuna-Eesti M40 Pikk
76. Martin Suuroja GeoTrail Mehed Pikk
77. Aiga Dudele Guntas Naised Lühike
78. Aigars Dudelis Guntas M40 Pikk
79. Gunta Dudele Guntas Naised Lühike
80. Jänis Dudelis Guntas Mehed Pikk
81. Aare Huik Haanja Rattaklubi M40 Pikk
82. Ain-Ivar Tupp Haanja Rattaklubi M40 Pikk
83. Alar Reiska Haanja Rattaklubi M40 Pikk
84. Juho Joonas Haanja rattaklubi M40 Pikk
85. Kadri Lehtme Haanja Rattaklubi Naised Pikk
86. Laura Lehtme Haanja Rattaklubi Naised Pikk
87. Margo Hurt Haanja Rattaklubi Mehed Pikk
88. Mati Laur haanja rattaklubi M40 Pikk
89. Olavi Mõts Haanja Rattaklubi M40 Pikk
90. Pait Hirv haanja rattaklubi Mehed Pikk
91. Peeter Hendrikson Haanja Rattaklubi M40 Pikk
92. Toomas Pindis Haanja Rattaklubi Mehed Pikk
93. Janar Kadastu Haanja RK Mehed Pikk
94. Meelis Treimuth Haanja RK M40 Pikk
95. Tarmo Mõttus Haanja RK Mehed Pikk
96. Aili Sarik Haanja SUKL N40 Pikk
97. Algo Eskla Haanja SUKL M20 Pikk
98. Ego Lukk Haanja SUKL M17 Pikk
99. Han Hendrik Piho Haanja SUKL Mehed Lühike
100. Hendrik Vaab Haanja SUKL Mehed Lühike
101. Kadri Parts Haanja SUKL Naised Pikk
102. Kady Sarik Haanja SUKL N15 Lühike
103. Kaido Koemets Haanja SUKL Mehed Pikk
104. Katrin Hindrikson Haanja SUKL Naised Lühike
105. Kristjan Utsal Haanja SUKL M20 Pikk
106. Martin Parts Haanja SUKL Mehed Lühike
107. Stina Kraam Haanja SUKL Naised Lühike
108. Tauno Mölder Haanja SUKL M20 Pikk
109. Andres Maarits Hadler TL- Coffee In Mehed Pikk
110. Aigar Mäesepp Hansa SK Mehed Pikk
111. Aivo Kaljumäe Hansa SK Mehed Pikk
112. Erko Virgepuu Hansa SK Mehed Pikk
113. Kairit Sikkal Hansa SK Naised Pikk
114. Marco Miil Hansa SK Mehed Pikk
115. Marek Jõela Hansa SK Mehed Lühike
116. Margus Melsas Hansa SK M40 Pikk
117. Merilin Piirsalu Hansa SK Naised Pikk
118. Priit Lopsik Hansa SK Mehed Pikk
119. Tanel Kannel Hansa SK Mehed Pikk
120. Tiit Pekk Hansa SK Mehed Pikk
121. Ulvi Oja Hansa SK Naised Lühike
122. Grethe-Johanna Ploompuu Harju KEK RSK N15 Lühike
123. Andres Sikkal Hauster Motosport Mehed Pikk
124. Tauri Tikerpe Havanna sport M20 Pikk
125. Arvo Lepik HLB M50 Pikk
126. Tarvo Kapp Ihatsi Mehed Pikk
127. Rain Kaarma ILOPRINT Team M40 Pikk
128. Kristjan Kivipalu Investment Agency Mehed Lühike
129. Alo Abiline ISC Tartu Mehed Pikk
130. Andres Koppel ISC Tartu Mehed Pikk
131. Arvo Kivikas ISC Tartu M50 Pikk
132. Edi Valgemäe ISC Tartu Naised Lühike
133. Eero Kivikas ISC Tartu Mehed Pikk
134. Madis Oras ISC Tartu M50 Pikk
135. Margus Rein JK Hermes M50 Pikk
136. Härmo Haljaste Kaanoni SK Mehed Pikk
137. Vahur Persidski Kaigutsi külaselts Mehed Lühike
138. Janek Vallimäe Kaitsevägi Mehed Pikk
139. Keijo Priks Kaitsevägi Mehed Pikk
140. Raivo Terve Kaitsevägi M40 Pikk
141. Urmas Brück Kaitsevägi M40 Pikk
142. Anette Raie Keila SUKL N15 Lühike
143. Mikk Kalamees Keila SUKL M17 Pikk
144. Jaanus Tärnov Kiili Sõprade Selts Mehed Lühike
145. Tatjana Mannima Kivioli SUKL Naised Pikk
146. Andreas Org KK Märdimiku M17 Pikk
147. Tarmo Padar Kolgaküla sk Rada Mehed Pikk
148. Kristjan Vällik kollane öösärk M40 Pikk
149. Raivo Külaviir Koprapoeg M40 Pikk
150. Tarmo Kriis kriis Mehed Pikk
151. Ants Haavel KSA:) Fischer Mehed Pikk
152. Keith Vähi Lääne-Virumaa suusaklubi M15 Lühike
153. Ilmar Vähi Lõuna Politsei Spordiklubi Põhiklass M Pikk
154. Riho Männi Lehola M50 Pikk
155. Magnus-Mait Ots LEOLA Põhiklass M Pikk
156. Sven Aria Lextrans M40 Pikk
157. Mait Tõnisson LSF Pronoking Team Mehed Lühike
158. Ilmar Raap meie M40 Pikk
159. Kalev Karp meie M15 Lühike
160. Veiko Karp meie M40 Pikk
161. Iljar Kabral MicroLink Eesti Mehed Pikk
162. Eero Einblau MOTOMARKET M40 Pikk
163. Jan Treier Nõmme M17 Pikk
164. Andres Kollo Nõmme SK Mehed Pikk
165. Karli Kannel Nõmme SK M20 Pikk
166. Mattis Jaama Nõmme SK M17 Pikk
167. Imre Saar Nõmme SPKL M20 Pikk
168. Martin Tammiste Nõmme SPKL M17 Pikk
169. Taavi Jürgenson Nömme SK Mehed Lühike
170. Ats Pärnaste NEISER TEAM Põhiklass M Pikk
171. Minija Pääslane OK Ilves Naised Lühike
172. Priit Pääslane OK Ilves M40 Pikk
173. Ellen Lembra OK Kape Naised Lühike
174. Heini Tammik OK Kape M50 Pikk
175. Kairi Luigelaht-Teder OK Kobras Naised Lühike
176. Alar Viitmaa OK Lehola Mehed Pikk
177. Karli Lambot OK Orion/Salomon Mehed Pikk
178. Lauri Teder OK Põlva kobras Mehed Pikk
179. Oliver Jõgeva Ok Põlva Kobras M15 Lühike
180. Sander Lembra OK vÕru M15 Lühike
181. Jonatan Karjus OK Võru M20 Pikk
182. Kaspar Karjus OK Võru Mehed Lühike
183. Lauri Sild OK Võru M20 Pikk
184. Timo Sild OK Võru Mehed Pikk
185. Norman Pirk Oti Spordiklubi M20 Pikk
186. Mart Paabo PAABOPOISID Mehed Lühike
187. Peeter Paabo PAABOPOISID Mehed Pikk
188. Hindrek Werder Padise SK Mehed Pikk
189. Margus Pauts Pautsid Mehed Pikk
190. Sten Saarnits Põlva Serviti Mehed Lühike
191. Kaupo Sabre Põlva Vetkeskus M40 Pikk
192. Kaido Saar Püha Loomaaed Põhiklass M Pikk
193. Anneli Ambel PEPK Naised Pikk
194. Andres Minn Peraküla Krupp M50 Pikk
195. Kadi Liis Minn Peraküla Krupp N20 Pikk
196. Jürgen Saarniit Piirivalve Lennusalk Mehed Pikk
197. Aari Solenikova PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
198. Hiie Laimets PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
199. Ilmar Udam PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
200. Jaan Leppik PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
201. Jaanus Beilmann PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
202. Karel Kulbin PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
203. Katrin Kihuoja PILETILEVI / CRAFT N20 Pikk
204. Liis Udumäe PILETILEVI / CRAFT Põhiklass N Pikk
205. Mehis Rump PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
206. Reimo Nook PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
207. Risto Roonet PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
208. Simmo Kikkas PILETILEVI / CRAFT Põhiklass M Pikk
209. Teet Vähesoo pirita aerutamis klubi Mehed Pikk
210. Juhan Muru Porter Racing Mehed Pikk
211. Arno Õruste Porterracing Mehed Pikk
212. Maarika Laiv Praegused Naised Lühike
213. Aleksander Parygin Pskov Ski Club M60 Pikk
214. Aleksey Sergeev Pskov Ski Club M50 Pikk
215. Dmitri Parygin Pskov Ski Club Mehed Pikk
216. Igor Sinelnikov Pskov Ski Club Mehed Pikk
217. Ivan Michailov Pskov Ski Club M40 Pikk
218. Mikhail Ivanov Pskov Ski Club M50 Pikk
219. Roman Kostrov Pskov Ski Club Mehed Pikk
220. Viktor Bolduzev Pskov Ski Club M40 Pikk
221. Viktor Murnikov Pskov Ski Club M40 Pikk
222. Vladislav Sapogov Pskov Ski Club M40 Pikk
223. Meelis Linke r66m Mehed Pikk
224. Sulev Koidu rae kivitehas M40 Pikk
225. Marko Jets Rae Racing Mehed Pikk
226. Tarmo Rea Rae Racing Mehed Pikk
227. Tõnu Tänav Rae ROK M40 Pikk
228. Kaido Pesor Raplamaa Rattaklubi KOMO Mehed Pikk
229. Andre Laine Rõuge M40 Pikk
230. Ain Viitkin Rõuge Racing team M40 Pikk
231. Siim Padosepp Rõuge Racing Team Mehed Pikk
232. Tiit Toots Rõuge Racing Team Mehed Pikk
233. Marvin Maran Rõuge Suusaklubi M15 Lühike
234. Taivo Kuus Rõuge Suusaklubi M40 Pikk
235. Jaan Jagomägi Regio Mehed Pikk
236. Tarmo Oja Regio Mehed Pikk
237. Aigar Kallas RMK Mehed Pikk
238. Kaarel Tiganik RMK M50 Pikk
239. Mattias Tiganik RMK M20 Pikk
240. Gaido Kaeramaa Ropka Tenniseklubi M40 Pikk
241. Indrek Tärno Rulluisuklubi ABEC Mehed Pikk
242. Jaanus Ritson Rulluisuklubi ABEC Mehed Pikk
243. Marko Pavlov Rulluisuklubi ABEC Mehed Pikk
244. Raido Rankel Saku Suusaklubi M20 Pikk
245. Erki Lillemägi Salava Mehed Pikk
246. Indrek Vaher Salava Mehed Pikk
247. Liivar Lindau Salava Mehed Lühike
248. Urmas Väärtnõu Saue Mehed Pikk
249. Aimar Pedari Saue SK M40 Pikk
250. Kuldar Pruus Saue SK M40 Pikk
251. Marko Pruus Saue SK Põhiklass M Pikk
252. Riho Kilp SAUE SK M60 Pikk
253. Tarmo Neemela Saue SK M40 Pikk
254. Urmas Kanep Saue SK M50 Pikk
255. Kaimo Käärmann-Liive Saue Tammed Mehed Pikk
256. Merle Peterson SAUE TAMMED Naised Lühike
257. Risto Kiilberg Saue Tammed Mehed Pikk
258. Viivi-Anne Soots Saue Tammed Naised Pikk
259. Heli Haug Sõmerpalu Naised Pikk
260. Marianne Haug Sõmerpalu N15 Lühike
261. Kenti Lüüdik Scautspataljon Mehed Pikk
262. Hardi Heinsar Scoutspataljon Mehed Pikk
263. Madis Tiik Sebak Seiklusspordi klubi M40 Pikk
264. Elmo Teesaar Sebak Seiklusspordiklubi Mehed Pikk
265. Ruslan Simagin Sebak Seiklusspordiklubi MTÜ Mehed Pikk
266. Kristjan Karabelnik seiklusporr Mehed Pikk
267. Kenet Kroon SK Biathlon M20 Pikk
268. Kalev Vunk SK Felix M40 Pikk
269. Kaupo Järve SK Fortis Põhiklass M Pikk
270. Maido Järve SK Fortis Mehed Lühike
271. Ando Stimmer SK Raudmees M40 Pikk
272. Ants Nokkur SK Rõõsa Mehed Lühike
273. Hindrek Nokkur SK Rõõsa Mehed Pikk
274. Kadri Nokkur SK Rõõsa Naised Lühike
275. Lembit Nokkur SK Rõõsa M40 Pikk
276. Sigmar Sepmann SK Serviti Mehed Lühike
277. Timo Jaaska SK Serviti Mehed Pikk
278. Aivar Leht SK SULA Mehed Pikk
279. Jaan Saviir SK SULA M40 Pikk
280. Margus Karro SK VELO Mehed Pikk
281. Jaanus Kaur Skanska M40 Pikk
282. Aigar Ojaots SkiBikers Mehed Pikk
283. Erik Aibast SKM! Mehed Pikk
284. Erkki Aadli SKM! Mehed Pikk
285. Rain Eensaar SKM! Mehed Pikk
286. Andrejs Lacis Smiltene M50 Pikk
287. Manivald Luidre SPARTA M50 Pikk
288. Raul Olle Sparta Spordiklubi M40 Pikk
289. Marius Unt Sparta SS M40 Pikk
290. Mart Kajari Sparta SS Mehed Pikk
291. Peep Koidu Sparta SS M40 Pikk
292. Priit Talves Sparta SS Mehed Pikk
293. Marek Järve Spordipartner Mehed Pikk
294. Indrek Jürgenstein Stamina M40 Pikk
295. Alar Savastver Stamina SK Põhiklass M Pikk
296. Martin Metspalu supercow Mehed Pikk
297. Andres Juursalu Suusahullud Mehed Pikk
298. Andres Pae Suusahullud Põhiklass M Pikk
299. Anton Terasmaa suusahullud Mehed Pikk
300. Jaak Teppan Suusahullud Mehed Pikk
301. Janek Truu Suusahullud Mehed Pikk
302. Kadri Sepalaan Suusahullud Naised Pikk
303. Kaire Kallak Suusahullud Naised Pikk
304. Taavo Tenno Suusahullud Mehed Pikk
305. Urmet Külaots Suusahullud Mehed Pikk
306. Valmar Simson suusahullud M40 Pikk
307. Väino Ellamik Suusahullud Mehed Pikk
308. Nadežda Poljakova Suusaklubi Firn N60 Pikk
309. Jaak Urm Suusklubi Serviti Mehed Pikk
310. Tarvo-Jaan Rebane T-Klubi Mehed Pikk
311. Kalju Tammjärv tallinn M70 Pikk
312. Tarvo Klaasimae Tamsalu AO Suusaklubi Mehed Pikk
313. Tiit Riismaa TAOK M60 Pikk
314. Tiit Rosenberg Tartu Ülikool Mehed Lühike
315. Indrek Mustimets Tartu Ülikooli Kammerkoor Mehed Pikk
316. Kalle Ribelus Tartu Dünamo M40 Pikk
317. Terje Heido-Rosenberg Tartu H. Elleri nim. Muussikakool Naised Lühike
318. Lembit Nöps Tartu Kalev M50 Pikk
319. Paul Vaard tartu kalev M50 Pikk
320. Tõnis-Torm Nöps Tartu Kalev M15 Lühike
321. Markko Abel Tartu Keegliklubi Mehed Pikk
322. Ergo Kukk Tartu SUKL M15 Lühike
323. Ain Lubi Tartu Suusaklubi Mehed Pikk
324. Erki Kull Tartu Suusaklubi Mehed Pikk
325. Even Toomas Tartu Suusaklubi Mehed Pikk
326. Indrek Valge Tartu Suusaklubi M20 Pikk
327. Jaanus Pulles Tartu Suusaklubi M40 Pikk
328. Jan Markus Raudik Tartu Suusaklubi M15 Lühike
329. Kalle Kiiranen Tartu Suusaklubi M50 Pikk
330. Karl Martin Alnek Tartu Suusaklubi M15 Lühike
331. Peip Reedi Tartu Suusaklubi M40 Pikk
332. Raido Rüütli Tartu Suusaklubi Mehed Pikk
333. Siim Jõesaar Tartu Suusaklubi M17 Pikk
334. Toomas Viigipuu Tartu Velo M50 Pikk
335. Ahti Tomp Tarvastu SVK Mehed Pikk
336. Algo Kärp Tarvastu SVK Mehed Pikk
337. Andrus Kasekamp Tarvastu SVK Mehed Pikk
338. Evi Püvi Tarvastu SVK Naised Lühike
339. Märt Tomp Tarvastu SVK M40 Pikk
340. Tarmo Arak Tarvastu SVK Mehed Pikk
341. Timo Hermlin Team Imprest Mehed Pikk
342. Tarmo Tamm Team Mahe Mehed Pikk
343. Ene Aigro Tehvandi Suusaklubi N40 Pikk
344. Maarja Aigro Tehvandi Suusaklubi N20 Pikk
345. Erki Jõelaid Teramo M40 Pikk
346. Arno Bachaus Tridens Mehed Pikk
347. Lauri Monvelt Vaablase SK Mehed Pikk
348. Andres Laineste Vanamõisa Suusaklubi Mehed Pikk
349. Asko Kuusalu Vanamõisa Suusaklubi Mehed Pikk
350. Timo Truu Vastseliina SPKL M15 Lühike
351. Tanel Tähe Vastseliina SPKL/Würth Mehed Pikk
352. Henri Ojaperv Vastseliina Spordiklubi Mehed Lühike
353. Kermo Sikk vastseliina spordiklubi Mehed Lühike
354. Tarvi Sikk vastseliina spordiklubi M15 Lühike
355. Tõnis Uiboupin Vastseliina Spordiklubi Mehed Pikk
356. Tiit Sinisalu Väike-Maarja RSK M50 Pikk
357. Toivo Toomas Värska OK PEKO M50 Pikk
358. Rudolf Mürk Võru M60 Pikk
359. Ain Tarrend Võru Biathlon Mehed Pikk
360. Anna-Liisa Väin Võru Biathlon N15 Lühike
361. Avely Allas Võru Biathlon N17 Pikk
362. Indrek Klampe Võru Biathlon Mehed Pikk
363. Martin Pajos Võru Biathlon Mehed Pikk
364. Tarmo Mednis Võru Biathlon M15 Lühike
365. Ivar Ivanov Võru KJK Lõunalõvi Mehed Pikk
366. Kaija Udras Võru SUKL Naised Pikk
367. Taavi Palo Võru SUKL Mehed Pikk
368. Asko Saarepuu Võru Suusaklubi Mehed Pikk
369. Kertu Saarepuu Võru Suusaklubi Naised Pikk
370. Marit Rjabov Võru Suusaklubi Naised Pikk
371. Toni Nurmeots võru suusaklubi M15 Lühike
372. Ivo Elster Võsavillem Mehed Pikk
373. Mati Viidemann Vennad-Dahl M40 Pikk
374. Jaanus Johanson Viljandi Rattaklubi Mehed Pikk
375. Taavi Klaos Viljandi Rattaklubi Mehed Pikk
376. Reio Sild Viljandi Spordikool M15 Lühike
377. Ants Kuusik Viljandi Staier M60 Pikk
378. Raido Karelson Viljandi SUKL M15 Lühike
379. Arne Sammel Viljandi suusaklubi M50 Pikk
380. Erik Kadajane Viljandi Suusaklubi Mehed Pikk
381. Joosep Tammemäe Viljandi Suusaklubi M20 Pikk
382. Jelena Všivtseva Virumaa Politsei Spordiselts Naised Pikk
383. Vjatšeslav Všivtsev Virumaa Politsei Spordiselts Mehed Pikk
384. Olav Liivak Vopak EOS M60 Pikk
385. Ago Veilberg West-Sport M40 Pikk
386. Margus Jõesaar www.nukukodu.ee Mehed Pikk
387. Martin Siimer www.toxtox.ee Mehed Pikk
388. Aare Aasa Mehed Pikk
389. Aare Ansmitt M40 Pikk
390. Aare Lättemägi Mehed Lühike
391. Aare Pilvet Mehed Pikk
392. Aare Tinn Mehed Lühike
393. Aare Viitkin M40 Pikk
394. Aarne Õunapuu M50 Pikk
395. Ago Käis M50 Pikk
396. Ago Luus Mehed Lühike
397. Agu Lipping M60 Pikk
398. Ahti Külm Mehed Pikk
399. Ahti Vares Mehed Pikk
400. Ahto Vink M40 Pikk
401. Aida Novikova N60 Pikk
402. Aiga Vimba Naised Lühike
403. Aigar Kõiv Mehed Lühike
404. Aigar Lusbo Mehed Lühike
405. Aiki Laaneots N15 Lühike
406. Aimar Perv Mehed Lühike
407. Aime Klaas N50 Pikk
408. Aime Paabo Naised Lühike
409. Aimur Liiva Mehed Lühike
410. Aimur Uuk M40 Pikk
411. Ain Kaare M40 Pikk
412. Ain Kuldmäe Mehed Lühike
413. Ain Nemvalts M40 Pikk
414. Ain Tarro Mehed Lühike
415. Ain Uusna M70 Pikk
416. Ainars Ozolins M40 Pikk
417. Airat Fahrutditov Mehed Pikk
418. Aivar Halapuu Mehed Lühike
419. Aivar Jõgiaas M40 Pikk
420. Aivar Käesel M40 Pikk
421. Aivar Kohtla Mehed Lühike
422. Aivar Lai Mehed Lühike
423. Aivar Metsma M50 Pikk
424. Aivar Noormets Mehed Lühike
425. Aivar Tarre Mehed Pikk
426. Aivi Leimann Naised Lühike
427. Aivo Asuküla Mehed Lühike
428. Alan Truus Mehed Pikk
429. Alar Karu Mehed Lühike
430. Alar Kess M40 Pikk
431. Alar Lehesmets Mehed Pikk
432. Alar Lipping Mehed Pikk
433. Alari Ilves M20 Pikk
434. Alari Kannel M40 Pikk
435. Alari Leevit Mehed Pikk
436. Aleksander Lott Mehed Pikk
437. Aleksander Tishtshenkov M50 Pikk
438. Aleksandr Pugatshov M40 Pikk
439. Allan Harand Mehed Pikk
440. Allar Õunapuu M17 Pikk
441. Alo Järve Mehed Pikk
442. Alo Raudik Mehed Pikk
443. Alo Rull Mehed Pikk
444. Ando Allik Mehed Pikk
445. Andre Aljo Mehed Pikk
446. Andreas Veeret Mehed Lühike
447. Andrei Alamaa M40 Pikk
448. Andrei Jevtušenko Mehed Pikk
449. Andrei Lopsik M50 Pikk
450. Andres Brakmann Mehed Pikk
451. Andres Hillep M17 Pikk
452. Andres Jaanus M40 Pikk
453. Andres Jurs Mehed Pikk
454. Andres Keär M40 Pikk
455. Andres Keba Mehed Lühike
456. Andres Koitmäe Mehed Lühike
457. Andres Kurim Mehed Pikk
458. Andres Lukkats Mehed Pikk
459. Andres Minn Mehed Pikk
460. Andres Nurk Mehed Pikk
461. Andres Orula Mehed Pikk
462. Andres Pak Mehed Pikk
463. Andres Saetalu M40 Pikk
464. Andres Vesilind Mehed Lühike
465. Andri Jagomägi Mehed Pikk
466. Andrus Danilov Mehed Pikk
467. Andrus Kompus M50 Pikk
468. Andrus Lehes Mehed Lühike
469. Andrus Lein Mehed Pikk
470. Andrus Parol Mehed Pikk
471. Andrus Stimmer Mehed Lühike
472. Andrus Suviorg M50 Pikk
473. Andrus Treier M40 Pikk
474. Andrus Vihalem Mehed Pikk
475. Andrus Vilt Mehed Lühike
476. Andu Värton M60 Pikk
477. Anne-Mai Vanamets Naised Lühike
478. Anneli Allikmaa N20 Pikk
479. Anneli Jõela Naised Lühike
480. Anneli Külm Naised Lühike
481. Anneli Rebane Naised Lühike
482. Anni Loo Naised Lühike
483. Anni Uibo Naised Lühike
484. Annika Aas Naised Lühike
485. Annika Jaanson Naised Lühike
486. Annika Pang Naised Lühike
487. Annika Sänna Naised Pikk
488. Anno Veider Mehed Pikk
489. Anti Haugas Mehed Lühike
490. Anti Kalle Mehed Pikk
491. Anti Konsap Mehed Pikk
492. Anti Reiman Mehed Pikk
493. Anti Saarepuu Mehed Pikk
494. Ants Isak Mehed Pikk
495. Ants Jänes Mehed Pikk
496. Ants Liigand M40 Pikk
497. Antti Haljak Mehed Pikk
498. Antti Tamm Mehed Pikk
499. Anu Kilki Naised Pikk
500. Anu Kirsman Naised Pikk

‹‹ Tagasi

Haanja Maraton 09
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Eda, , 16.03.2009 13:34
Tänud kaasamõtlemise ja parendamist vajavate rajalõikude info eest. Ja kindlasti ei tasu veel suuski nurka visata, Haanjas on lund 70 cm ja rajad oioioi kui kiired ...
to ,,, , 15.03.2009 11:50
Mitte 1018 vaid 1000.45 m, ehk vaid 45 cm pikem.
, , 15.03.2009 10:16
...kas need riistapuud möödavad sirget teepikkust?...arvestamata töususid-langusi?...on vist nii....matemaatiliselt kontrollides, siis 1000m löik paberil kujutatuna ning see looduses näiteks 30m töusuga-langusega, siis looduses teepikkus on tegelt vähemasti 1018m....aga haanjas körguste vahed köiguvad kogu aeg ja päris suures ulatuses, madalaim koht on vist kusagil 215m ümp, körgeim peaaegu 290m ümp.... ....nende radade pikkuste üle pole eriti vist mötet pead vaevata, üritus oli vahva , ja rada köikidele ühine nagunii....see 4,5km enne löppu sein on hea koht- vähemasti saab korraks rahulikult jalutada.....
Kaimo, , 15.03.2009 02:41
Maraton oli igati Ok! Jah, loomulikult on tagantpoolt startides alguses teatud ummikud, laskumistel tuleb liialt pidurdada jne, kuid üldine korraldus, rada, TP-d olid kõik väga head! Keegi ka varem kommenteeris, et GPS näitas raja pikkuseks 38,8 km. Mul (Suunto T6 + GPS Pod) näitas 37,8 Võib-olla metsas küngaste vahel katkes vahel signaal... Ning kui teel oli silt [finišisse] 4km, siis sildini [finišisse] 3 km läbisin mina oma GPS-i andmeid uskudes 1,5 km. Aga see on tühiasi. Väga mõnus maraton oli! Enne maratoni vaatasin hoolega rajakaarti ja püüdsin välja lugeda kõik suured tõusud, seda eriti raja lõpuosas. Miskipärast jäi aga ~4,5 km enne finišit olev "kirves näkku" tõus välja lugemata ning see tõus tuli ... paraja üllatusena. Nüüd vaatasin taas kaarti ja ei saa aru, kuidas see kahe silma vahele sai jääda : ) Järgmisel aastal soovin taas stardis olla!
122, , 14.03.2009 14:05
...minugipoolsed suured tänud korraldajaarmeele ning edukat suusasöitu....kindlasti vötke kaasa ka oma tragi traktorist suuskadele ning hinnke natuke tema tegemisi kah.....ehk annab rajameister aru, et mis mötted keerlesid ta peas seal 5-6km vahel kus rada sinka-vonka mäest alla laskub....vöib-olla oli see taotluslik, natuke adrenaliini kaugemalt tulijatele....neid natuke probleemsid kohti on rajal veelgi ja just algusosas.....enne Kurgjärvet, metsasihil alla, järsu parempöördega- see koht muutuks mega libisemisoludega suisa eluohtlikuks: kiirus suur, pööre järsk, ees ootamas vaid suured puud, sellisest kurvist väljasöit muutuks ohtlikuks mitte ainult keppidele-suuskadele......samuti peaks vast natuke muutma raja trajektoori 12-13 km vahel , kus rada metsast lagedale laskub ja suht järsu parempöörde teeb....see pidavat olema koht, kus hr.Ligi kunagi kövahäälse ja ropu sajatusega pajupöösasse maandus....ise ei tea, vöib-olla on see ka kuulujutt......muu osa rajast on tip-top, isegi väheste oskustega suusasöbrale jöukohane..... ....aga jah...veelkord ilusat kevadehönulist suusasöitu ja edukaid uusi tegemisi
Eda, , 13.03.2009 08:33
12. veebruaril toimus Haanjas Maratoni vabatahtlike abiliste tänuõhtu. 37-ndat Haanja Maratoni aitas läbi viia 163 kohalikku vabatahtlikku. Tänuõhtult puudus rajatraktorimees, kes sõitis uuesti sisse maratonirada, sest maratoni korraldajate meeskond tahab ka maratoni sõita !!! Matka start pühapäeval, 15. märtsil kell 14.00. Kutsume kõiki meiega ühinema ja muidugi võib meid rajale kosutavate jookidega jootma tulla ! Pühapäeval kõik Haanjasse !
Eda , , 12.03.2009 17:13
37. Haanja maratoni pilte saab vaadata aadressil: http://web.zone.ee/maidufoto/
Peip, peip@estgrain.ee, 11.03.2009 22:22
Kui nüüd naljatada, siis arvatavasti oligi kurja juur Priit Narusk, kelle jalatõuge oli nii võimas, et tagapool sõitjad, kes on võimelised rada tunnetama, tundsid kuidas jäljel põhja polnud. Samas see probleem puudutas üsna lühikest osa rajast - ca 5 -8 km. Loomulikult ei ole see asi mis oleks võtnud ürituselt feelingu - kaugeltki mitte. Kõik minu postitused on kantud mõttest, et : Haanja Maraton peaks olema "Cre'me de la cre'me" on Estoloppeti maratonide sarjas. Lugupidamisega Peip
andres, , 11.03.2009 18:13
laupev iga juhul parem
peep, , 11.03.2009 17:24
Haanja on Super maraton teistel tasuks Haanjakatelt õppida. Rada hea, toit hea, ilm ja tuju hea. Ainuke miinus, et kuidagi ei tahaks kohe pärast maratoni hakata 300 km koju sõitma. Heameelega teeks sauna ja järgmine päev naudiks ka mõnusaid radasid. Minu poolt kindel soov, et HAANJA MARATON PEAKS TOIMUMA LAUPÄEVAL.


Kõige populaarsemad
R
EMT Estoloppet 2009
EMT EL2009
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE